Uwięziony ptak

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 8)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Fanget fugl

Saga. Zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-10-03
Przeczytana: 10 października 2012

Tom 8 Sagi "Zapomniany ogród" kontynuuje dalsze losy głównej bohaterki Emilly. Tym razem niespodziewanie pojawia się dawna miłość Emilly. Dziewczyna jednak nie chce do tego wracać i definitywnie postanawia poślubić Gherarda.
Paulline Selmer stara się zapomnieć o ojcu Liamie i zajmuje się malarstwem. odnosi pierwsze sukcesy i sprzedaje swoje pierwsze obrazy. Jednak za wszelką cenę chce nawiązać kontakt z anonimowym malarzem u którego pragnie uczyć się dalej w kierunku malarstwa. Kim okaże się tajemniczy malarz?
Karsten zdradza swoją małżonkę jednak ona postanawia mu wybaczyć.
Zbliża się dzień ślubu Emilly z Gherardem. Dziewczyna postanawia założyć suknię swojej matki, jednak niektórzy twierdzą, że przynosi ona nie szczęście. W kościele w uroczystości przeszkadza mewa, która lata jak oszalała po kościele. Na ślubie zjawia się również Aksel, były kochanek Emilly. Po nocy poślubnej małżonek wyjeżdża w interesach, jednak nie wraca. Emilly zaniepokojona dostaje wstrząsającą wiadomość...

Lucy Shirley | 2014-09-14
Przeczytana: lipiec 2014

WESELE!!

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: maj 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Miałam taką cichą nadzieję, że Emily skojarzy Gerharda z listami, że pójdzie do niego, rzuci mu ten pierścionek w twarz i zrobi mu awanturę. Ale jak zwykle wszystko poszło nie po mojej myśli. U Pauline i Liama też. Ech, czy miłość istnieje?!

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: sierpień 2008

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 20 kwietnia 2010