Zgłosuj na książki roku 2017

Gąska

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,68076,Eat...»

EratoCzyta | 2017-02-11
Przeczytana: styczeń 2017

Kalendarzyk ten możemy dokupić dodatkowo do poradnika. Pomoże on nam z pewnością z wprowadzaniem zmian w naszej diecie.

W kalendarzu tym znajdziemy tabelkę z 150 pokarmami i wypisanymi największymi zaletami i wpływam każdego z nich na organizm.
Wyjaśnienie jak powinny wyglądać posiłki i z czego się składać, ale przede wszystkim tabele do samodzielnego wypełniania. Jest ich wiele i każda ma za zadanie ułatwić nam utrzymywanie w diecie filozofii Eat Pretty.
Najważniejsze jednak są tabelki na 40 dni, w których zapisujemy swoje dzienne posiłki, samopoczucie oraz przemyślenia, by obserwować postępy.

Trzeba również zwrócić uwagę na wydanie kalendarzyka, które od razu przykuwa kobiece spojrzenie. Okładka bardzo ładna, żeby nie napisać urocza. Środek również piękny- ozdobna i kolorowa czcionka prezentuje się cudownie, chociaż niektórym może lekko utrudniać czytanie.

Na pewno jest to pozycja, którą z powodzeniem można sprezentować każdej kobiecie.

Kinga Kulig | 2017-03-09
Przeczytana: 16 lutego 2017

Jak sama w sobie już nazwa wskazuje, „Eat pretty – jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna” wskazuje na to, że bycie piękną kobietą nie tylko zależne jest od rodzaju kosmetyków, po jakie sięgamy oraz innych zabiegów upiększająco – pielęgnacyjnych. W znacznej mierze, to, co na co dzień przyswajamy pod postacią pokarmu, oddziałuje na nasz organizm, a również procentuje w wygląd i kondycję naszej skóry. Okazuje się, zatem, że sięgając po owoce, warzywa, a także komponując zdrowe i syte posiłki, możemy sprawić, że organizm odwdzięczy się nam sowicie za całościowe dbanie o siebie. Autorka, Jolene Hart już na wstępie podkreśla ideę powstania kontynuacji jej książki o tej samej tytule. Jak wyjaśnia, „piękno pochodzi bezpośrednio z naszego ciała i naszej psychiki.” Tym lepiej postrzegamy siebie, kiedy pomiędzy fizycznym oraz umysłowym i emocjonalnym aspektem zachodzi pełna równowaga. I dalej, największe, najpoważniejsze i najskuteczniejsze zmiany możemy osiągnąć poprzez dietę...

Magdalena | 2017-02-19

co tu dużo mówić, beznadzieja. Nic tu nie ma.

Gąska | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017