Kochankowie w Sienie

Tłumaczenie: Barbara Ert-Ebert
Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Rake most likely to thrill
giovanna

Sir Archer Crawford pochodzi z angielsko-włoskiej, arystokratycznej rodziny. Nie czuje się jednak związany z Anglią i po przedwczesnej śmierci matki wyjeżdża do Sieny. Dociera na miejsce tuż przed słynnym festynem palio i pomaga w przygotowaniach do tradycyjnego wyścigu konnego. Podczas zabawy poznaje piękną Elisabetę di Norfi i spędza z nią romantyczny wieczór. Wkrótce okazuje się, że...

Wkrótce okazuje się, że Elisabeta nie tylko pochodzi z wrogiej jego krewnym rodziny, ale także została już obiecana innemu. Mimo to zakochani kontynuują romans. Niestety ich sekret odkrywa narzeczony Elisabety…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3350,kochankowie-w-sienie.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3350,kochankowie-w-sienie.html

Zara_1_ | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017