Niepokorna oblubienica

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Wydawnictwo: BIS
Dangerous joy
uczucia, miłość

Miles Cavanagh, młody irlandzki szlachcic, zostaje wyznaczony na kuratora niepełnoletniej dziedziczki fortuny, Felicity Monahan. Felicity jest piękna i inteligentna, ale przede wszystkim niepokorna i nieokiełznana, a przy tym jest żarliwą irlandzką patriotką. Tym bardziej więc Miles nie może zrozumieć dlaczego Felicity tak bardzo upiera się, aby wyjść za mąż za Ruperta Dunsmore’a, aroganckiego i cynicznego angielskiego wdowca. Podejrzewa, że dziewczyna poświęca się dla kilkuletniego syna Dunsmore’a, za którym przepada. Postanawia nie dopuścić do tego małżeństwa, tym bardziej że między nim a Felicity zaczyna rodzić się uczucie, do którego początkowo oboje nie chcą się przyznać. Przeszłość Felicity kryje jednak mroczną tajemnicę, która zagraża ich miłości.

frescante | 2016-03-05
Na półkach: Romanse, Przeczytane