Kuzynki

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Endenton". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
Carolina isle
Kuzynki

Ariel i Sara podobne do siebie jak dwie krople wody kuzynki nawet nie podejrzewały, że ich niewinny pomysł, wywoła takie skutki. Ariel chce zdobyć serce mężczyzny, który nawet nie wie o jej istnieniu, Sara zaś pragnie odciąć się od swej jałowej egzystencji i zakosztować lepszego życia, jakiego do tej pory skąpił jej los.

Justyna Antoniewicz | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Ariel i Sara są podobne do siebie i wykapane jak dwie krople wody, są kuzynkami same nie podejrzewają, że niewinny,zwariowany pomysł, wywoła i odniesie takie skutki.
Ariel chce zapoznać mężczyznę swojego życia, pragnie zdobyć jego serce, ale nic o nim nie wie, ani o jego istnieniu. Zaś Sara wręcz przeciwnie, chce zakosztować luksusów życia, przerwać nędzną egzystencję swojego życia rozpocząć nowe życie u boku kogoś.
Polubiłam te dwie bohaterki wspaniałe, sympatyczne są, każda z nich chce coś od swego życia zaznać, ale czy to im się uda nie wiadomo!
Przyjemny, super to romans o miłości, zrelaksowałam się przy tej książce spędziłam miłe chwile po prostu bardzo dobra, ciekawa książka!!!

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 15 czerwca 2010

"Szczoteczka i pasta do zębów, i przyzwoita para butów, w których będę mogła chodzić." (Lucky)

Adrianna | 2016-08-23

Prawdziwa miłość zawsze odkryje prawdę):

konycynka | 2017-02-17
Kocia_matka | 2016-09-02