Toruń SPACErkiem. Przewodnik

Wydawnictwo: Emporium
PoTORUNIU

Toruń to miasto, które magnetyzuje. Przewodnik ten zaprasza do przeniesienia się do przestrzeni inspirującej zarówno estetycznie, jak i intelektualnie. To SPACEr po Toruńskim Kosmosie pełnym historii, zagadek, legend, czerwonej cegły, a także zielonych drzew. Przewodnik odwołuje się do historii w sposób rzetelny, ale w niezwykle przejrzystej formie. Można znaleźć w nim liczne zaskakujące...

Przewodnik odwołuje się do historii w sposób rzetelny, ale w niezwykle przejrzystej formie. Można znaleźć w nim liczne zaskakujące ciekawostki, wywołujące niekiedy uśmiech na twarzy Czytelnika.

źródło opisu: opis wydawcy

źródło okładki: skan by © PoToruniu.blogspot.com