Nowy Porządek Świata

Wydawnictwo: Bollinari Publishing House
Nowy Porządek Świata

Pierwsza część cyklu Teoria Spisku Czy wszyscy jesteśmy uczestnikami cichej wojny, toczącej się o panowanie nad światem,bo samozwańcze elity skupione wokół Grupy Bilderberg, iluminatów i okultystów zawiązały wymierzony w całą ludzkość spisek o charakterze polityczno-gospodarczym? Czy to możliwe, że chcą przemienić ludzkość w niewolników, którzy zadowolą się prymitywnymi przyjemnościami i będą...

Pierwsza część cyklu Teoria Spisku

Czy wszyscy jesteśmy uczestnikami cichej wojny, toczącej się o panowanie nad światem,bo samozwańcze elity skupione wokół Grupy Bilderberg, iluminatów i okultystów zawiązały wymierzony w całą ludzkość spisek o charakterze polityczno-gospodarczym? Czy to możliwe, że chcą przemienić ludzkość w niewolników, którzy zadowolą się prymitywnymi przyjemnościami i będą wiecznie pracować na dobrobyt rządzących?

Czy manipulują nami media i twórcy nowoczesnych technologii? Czy prawdą jest, że Ameryka wywołuje wojny, zabijając własnych obywateli oraz buduje obozy koncentracyjne dla tych, którzy przeciwstawią się nowemu porządkowi świata? Dlaczego toczy się walka "postępowych" elit ze świętami Bożego Narodzenia i jak próbuje się nam zaszczepić nową wiarę?

Przeczytaj i zdecyduj, na ile wiarygodne są teorie o Nowym Porządku Świata.

źródło opisu: Bollinari Publishing House sp. z. o. o. 2016

źródło okładki: https://polskaksiegarnianarodowa.pl/pl/p/Nowy-porzadek-swiata/797

Antagonista Esklaważu | 2017-04-29
książek: 2003