Giftbrodd

Okazuje się, że zdrada będzie mieć poważne następstwa. Załamany Ole wybiera się na polowanie w góry i tam próbuje zebrać myśli. Co dalej? Tymczasem Åshild znajduje list Niny i dowiaduje się wszystkiego. Szok z powodu zdrady męża jest tak wielki, że młoda kobieta nie wie, jak sobie z tym poradzić. Gdy Ole wraca z gór, w Rudningen czeka na niego pełna żalu i goryczy żona. Oboje pragną jednak...

Gdy Ole wraca z gór, w Rudningen czeka na niego pełna żalu i goryczy żona. Oboje pragną jednak ratować małżeństwo. Ole postanawia zatem jechać do Christianii, by rozmówić się z Niną. Spotkanie to będzie miało nieoczekiwany przebieg...

źródło opisu: okładka książki

dzosefinn | 2012-03-27
Przeczytana: 27 marca 2012

No cóż, przyznaję niechętnie, iż ta część sagi o losach Hannah i jej rodziny nie zachwyciła mnie jak poprzednie. Jest dość ponura i nudnawa. Poprzednie części oczarowały mnie, jednak ta wprowadziła chłód wokół całej opowieści. Mam nadzieję, że to nie jest początek wielkiej klapy sagi.

Tiril | 2016-07-22
Przeczytana: lipiec 2016