Zgłosuj na książki roku 2017

Droga do serca

Cykl: Wyoming Men (tom 2)
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Wyoming Fierce
HarperCollins

Właściciel rancza, Cane Kirk, stracił na wojnie w Zatoce coś więcej niż dłoń. Zgubił sens życia. Teraz pije na umór i wdaje się w bójkę z każdym, kto stanie mu na drodze. Tylko piękna Bodie Mays działa na niego jak balsam i ratuje go z licznych opresji. Wkrótce sama potrzebuje pomocy, ale boi się wyznać Cane’owi prawdę. Jak mogłaby zaufać komuś tak szalonemu i nieodpowiedzialnemu? Kiedy jednak...

Wkrótce sama potrzebuje pomocy, ale boi się wyznać Cane’owi prawdę. Jak mogłaby zaufać komuś tak szalonemu i nieodpowiedzialnemu? Kiedy jednak milczenie wpędza ją w jeszcze większe kłopoty, Cane rusza jej na ratunek. Wie, że tej szansy na szczęście nie może zmarnować.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3364,droga-do-serca.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3364,droga-do-serca.html

Martoonia | 2017-03-04
Przeczytana: 04 marca 2017

Jak lubiłam dotychczas książki popularnej „Palmerki”, to jednak „Droga do serca” to jakaś pomyłka…. Nie wymagam jakiejś wzniosłej opowieści, ale opisana tu historia Cane’a i Bodie jest po prostu beznadziejna. Nie wdając się już w szczegóły, aby nie zdradzać wątków tym, którzy po nią sięgną, to jednak muszę napisać, że szybkość przechodzenia od wątku do wątku jest wręcz porażająca. Mi to strasznie przeszkadzało, biorąc pod uwagę fakt, że niektóre dość spore problemy dość szybko się rozwiązywały. Nie mówiąc już o niektórych decyzjach podejmowanych przez bohaterów i o zmienności ich nastrojów. Zaczynając czytać oczekiwałam czegoś lepszego, jednakże im dalej, tym większe było moje rozczarowanie.

silwana | 2017-05-09
Przeczytana: 09 maja 2017

Zdecydowanie bardziej wolę stare książki Diany Palmer. Mam kilka ulubionych tytułów do których czasami wracam, niestety te nowe nie mają takiej wciągającej fabuły jak te poprzednie. Niestety historia opisana w tej książce nie porwała mnie. Za dużo jakiś dziwnych rozmów. Mam wrażenie, że książka ta w głównej mierze miała przekonać czytelników jaki to dzisiejszy świat jest zły i że powinniśmy być bardziej religijni.

Ewa | 2017-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2017

Jedna ze słabszych książek Palmer. Infantylna i niespójna. Nie polecam nawet jako odmóżdżenie.

Natusia8900 | 2017-05-25
Przeczytana: 25 maja 2017

Straszne nudy... Kiedyś uwielbiałam twórczość Palmer, teraz się zawiodłam.

Kasia_sokol | 2017-07-01

Są pozycje dobre i słabe - w końcu z tą autorką mniej więcej wiadomo czego się spodziewać. Ale to jest po prostu szkodliwe, obraźliwe i głupie. Główny bohater powinien skonczyc w więzieniu albo psychiatryku, a jednak nagrodą za zachowanie jest "i żyli długo i szczęśliwie". Najgorszy jest jednak fakt, że autorka uważa, że znęcanie się nad kobietą to jedyny sposób wyrażania uczuć. Bohaterka powinna uciekać, gdzie pieprz rośnie i leczyć się od współuzależnienia, a nie wyznawać dozgonna miłość. Co za katastrofa.

Aria | 2018-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2018