Wynalazek Oakena

Seria: Opowieści z Arendelle
Wydawnictwo: Egmont Polska
Disney, kraina lodu, Arendelle
justyna

Seria „Opowieści z Arendelle” opisuje przygody Anny i Elsy oraz ich wyjątkowych przyjaciół – chłopaka o imieniu Kristoff, renifera Svena, bałwanka Olafa i wesołych trolli. Daj się porwać nowym opowieściom o bohaterach filmowego hitu Kraina Lodu. Przeczytaj o rozkwitającej siostrzanej miłości, o królowej niestroniącej od świetnej zabawy oraz o niezwykłej przyjaźni pomiędzy księżniczką i dostawcą lodu.

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl

Książeczki z serii Opowieści z Arendelle to idealne publikacje dla fanów Krainy Lodu. Zachwycą one zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Piękne ilustracje przeniosą nasze małe pociechy do magicznego Arendelle, a bohaterowie sprawia, że czytanie stanie się czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam!

Pełna recenzja na: http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/kryszta-buldy-i-wynalazek-oakena.html

testolandia | 2017-03-04
Na półkach: Przeczytane, Synek czyta
Przeczytana: 04 lutego 2017

"Wynalazek Oakena" to krótkie opowiadanie, w którym poznamy krewnych pomysłowego sklepikarza. Rodzinne spotkanie jest okazją nie tylko do miłego spędzenia czasu, ale również do rozstrzygnięcia konkursu na najlepszy wynalazek. Góral chciałby zadziwić wszystkich, ale czy mu się to uda?

Jeszcze słów kilka na temat oprawy książki, bo nie da się ukryć, że dzieci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd książki. Twarda okładka gwarantuje, że książka długo będzie nam służyć i stanie się ozdobą biblioteczki. Kolorowe, wesołe ilustracje zajmują większą część strony. Czcionka wyraźna, duża, w sam raz do prób samodzielnego czytania.

"Wynalazek Oakena" to bardzo ciekawa i wartościowa pozycja, która na pewno przypadnie do gustu najmłodszym fanom przygód Anny, Elsy oraz ich wyjątkowych przyjaciół. Polecamy.

Izabela Straszewska | 2017-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2017