Budowa serwerów Minecraft. Poradnik na dobry początek

Wydawnictwo: Helion
brzanka

Wejdź na wyższy poziom Minecrafta i postaw swój serwer! Dowiedz się, jak i gdzie zbudować serwer Zainstaluj odpowiednie oprogramowanie Skonfiguruj środowisko i pluginy Jeśli w Minecrafcie osiągnąłeś już dużo i nudzi Cię powtarzanie tych samych zadań, nadszedł czas, abyś wszedł na wyższy poziom. Odkryj w sobie żyłkę budowniczego i poszukaj nowych wyzwań! Zacznij samemu tworzyć świat gry i...

Wejdź na wyższy poziom Minecrafta i postaw swój serwer!

Dowiedz się, jak i gdzie zbudować serwer
Zainstaluj odpowiednie oprogramowanie
Skonfiguruj środowisko i pluginy
Jeśli w Minecrafcie osiągnąłeś już dużo i nudzi Cię powtarzanie tych samych zadań, nadszedł czas, abyś wszedł na wyższy poziom. Odkryj w sobie żyłkę budowniczego i poszukaj nowych wyzwań! Zacznij samemu tworzyć świat gry i uruchom własny serwer Minecrafta. Zaproś do gry kolegów i poznaj nowych graczy! Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku.
Z tym przewodnikiem wybierzesz odpowiedni serwer, zainstalujesz system operacyjny i silnik serwerowy, skonfigurujesz środowisko oraz sieć, a także dodasz pluginy Bukkit. Zostaniesz specem od serwerów i poznasz Minecrafta z zupełnie innej strony.
Wybór sprzętu i rodzaju serwera
Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego
Instalacja i konfiguracja silnika serwerowego i Javy
Konfiguracja serwera i sieci
Dodawanie i konfiguracja pluginów
Dołącz do aktywnych! Zyskaj wpływ na kształt Twojego świata!

źródło opisu: http://helion.pl/

źródło okładki: http://helion.pl/