Testowanie oprogramowania w praktyce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
zireael00

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury związanej z testowaniem oprogramowania. Autorzy - praktycy testowania - przedstawiają rzeczywiste problemy, z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy, jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji, ponieważ czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/