My Hero Academia - Akademia Bohaterów 03

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: My Hero Academia (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Boku no Hero Academia
komiksy
Aza Guilli

Nie wiem, co to za Bractwo Złoczyńców, ale mówisz, że przyszli zabić All Mighta?! A ten dekiel Deku jest w tarapatach?! Ha! Słabeusze nie mają ze mną szans! Rozwalę wszystkich, którzy staną mi na drodze! PLUS ULTRA!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=189&tom_id=3

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=189&tom_id=3

Wkp | 2018-04-17

MANGA DLA WIECZNYCH CHŁOPCÓW

Pisałem to nieraz i napiszę znowu. Jako ktoś wychowany na mangach i anime typu "Dragon Ball" (ach, łezka sentymentu kręci się w oku, oj kręci) z wielką ochotą wciąż wracam do podobnych tytułów. Nie ważne, że dawno powinienem był z nich wyrosnąć. Z tej też przyczyny nie mogłem sobie darować sięgnięcia po "My Hero Academia" i, jak pisałem już przy okazji poprzednich tomów, nie żałuję. To wzorcowa manga shōnen, udana pod każdym względem i tak przyjemna, że nie zwraca się uwagi na pewną wtórność, która w takich przypadkach zawsze jest już obecna.

Witajcie w świecie, w którym ludzie zaczęli rodzić się z supermocami i świat pełen jest potężnych bohaterów i nie mniej silnych wrogów. Nastoletni Midoriya marzył by zostać herosem, ale jako jeden z nielicznych nie dysponował żadnymi zdolnościami – do czasu, kiedy spotkał najpotężniejszego bohatera na świecie. Teraz, wraz z innymi rówieśnikami chodzi do akademii, stara się opanować nowo nabyte moce i…
Właśnie...

CzarneOko | 2018-05-10

Bardzo dobra manga, podobnie jak poprzednie czyta się bardzo szybko. Walka All Mighta z Noumu jest naprawdę genialnie zrobiona. Przyjemnie się czyta takie mangi.

Shinigami | 2018-06-29
Przeczytana: kwiecień 2018