Some Sort Of Crazy

Cykl: Happy Crazy Love (tom 2)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services LLC
happy
angielski
anett023

When a psychic tells Natalie Nixon her life is about to be upended by a mysterious stranger, she laughs it off. After all, she has everything she’s ever wanted—a successful bakery, the perfect boyfriend, and the keys to her dream house.

Who could possibly make her want to throw all that away?

źródło opisu: goodreads.com

magpie101 | 2017-03-25
Przeczytana: 25 marca 2017

Druga czesc seri jest o kolejnej siostrze Nixon, 26 letniej Natalii, ktora cale zycie jest ulozona i grzeczna dziewczynka i dazy do wytyczonych przez siebie celow nawet wtedy, gdy wie, ze to co robi nie jest tym co chce.
Od 10 lat ma tego samego chlopaka, jednak w jej zwiazku wieje nuda, ma tez od dziecka przyjaciela, z ktorym widuje sie tylko w wakacje, ktory jest playboyem i nie zamierza nigdy sie ustatkowac. Miles jest lekkoduchem ale od zawsze cos czuje do Natalii czego nie przyznaje glosno. Pewnego lata zjawia sie w jej miejscowosci aby sie przekonac dlaczego nie moze o niej przestac myslec i wtedy okazuje sie, ze wieloletni chlopak dziewczyny to snob i palant.
Miles jest zabawny, nic go nie peszy i nie potrafi przyznac przed soba co czuje do Natalii.
Calosc zupelnie inna od historii o Sebastianie ale rownie dobrze sie ja czytam, polecam!

mania_kch | 2017-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2017

Trochę rozczarowała mnie ta część. Liczyłam na to, że męski bohater skradnie moje serce tak jak to działo się w części pierwszej. Mimo wszelkich jego atutów Miles nie był pociągający. Okazał się zwyczajny czasami mocno irytujący.
Niestety Natalie rownież okazała się jakaś taka nijaka.
Cała historia opierała się jedynie na rozterkach głównych bohaterów , na tym czy "jestem zdolny do miłości" lub czy "kiedykolwiek ktoś mnie pokocha".
Wypada to dość blado, bo praktycznie nic wielkiego tam się nie dzieje, jedynie zmaganie się głównych bohaterów ze swoimi uczuciami.
Nie zabraknie oczywiście pikantnych scen i dość fajnego momentami humoru.
Lektura na jedną chwilę, do poczytania jednak w pamięci się nie zapisze.

k_a_s_i_a | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Książka troszkę mniej porywająca, jednak ciekawa. Plusem jest też to że pojawiają się też poprzedni bohaterowie.
Druga czesc seri jest o Natalii - kolejnej siostrze Nixon. Dziewczyna wychowała się w małym miasteczku nigdy z niego nie wyjechała. Otworzyła sobie kawiarnię. Nat zawsze była grzeczną dziewczynką, ale też ambitną. Zawsze dążyła do wytyczonych przez siebie celów. Od 10 lat jest z tym samym chłopakiem, jednak nie jest pewna czy chce z nim być. Niestety w jej życie wkradła się nuda.
W dzieciństwie miała przyjaciela - Milsa. Niestety ich kontakt się urwał i rozmawiali ze sobą tylko sporadycznie, aż do momentu kiedy chłopak pojawia się pod drzwiami jej piekarni... Nat zaczyna wtedy na nowo czuć. Miles jest zabawny, jednak wie że on jest playboyem i nie zamierza sie ustatkować. On z kolei od zawsze coś czuł do Natalii. Nie chce jednak przyznać się do tego głośno. Obydwoje muszą przyznać otwarcie co do siebie czują. Wtedy ich związek może wejść na nowy poziom...

Ania | 2017-02-15

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Druga część róźni się od pierwszej. I to mi się podoba. Nie ma nic gorszego niż powielania tej samej opowieści z innymi bohaterami. Już pierwszy rozdział niesamowicie mnie rozbawił :) pijane siostry idą do wróżki :D i to nie byle jakiej :) Natalie jako ta rozsądna zaskoczyła mnie swoim rozluźnieniem i swobodą po zerwaniu z Danem. To jak puściła swoje hamulce bardzo mnie zdziwiło. Totalną niespodzianką jednak okazał się Miles. WOW. Był taki inny od Sebastiana. I to było wspaniałe. Ubawiły mnie niesamowicie jego monologi wewnętrzne :) i blog. Hahahaha. Cynamonowe bułeczki. Śmiałam się tak bardzo. To jak dobrze czytał Natalie, a ona jego, chociaż na koniec totalnie się nie zrozumieli i nie powiedzieli sobie tego czego chcieli :) wiadomo, że trzeba było zrobić trochę dramatu - ale ciąża była niespodzianką. Cała ich znajomość mogła tak naprawdę szybko się zakończyć, gdyby nie ich przeszłość i super chemia :) cieszę się, że udało im się dojść do porozumienia i jestem mega ciekawa jakimi...

lulamae | 2017-12-10
Przeczytana: 26 października 2017

W opinii możliwe SPOILERY!

Natalie wraz z siostrami spędzają wieczór imprezując i po kilku głębszych martini trafiają do Wróżki, a Natalie dowiaduje się, że mężczyzna, którego imienia nie zna przewróci jej życie do góry nogami. Dziwna wróżba, bo przecież Natalie jest w związku z Danem.... i przecież będą razem wiecznie! Prawda?

Niedługo po tym odzywa się do niej jej przyjaciel - Miles Haas, który zarabia na życie blogując o swoim życiu seksualnym.

Natalie i Miles spędzają razem wiele czasu, energia wokół nich jest jakby inna, ale przecież... Natalie zna imię Milesa! Prawda? Uh... okazuje się, że prawda może być zaskakująca :).

Podobał mi się ten tom, bo lubię takie przyjacielskie romanse, które przechodzą od kumpelstwa do miłości.
Miles to fajny facet, który od lat czuł coś do Natalie, ale bał się zaprzepaścić to co mieli...
Przyjaźń i chemia to coś co lubię i tutaj mi tego nie brakowało.

Oczywiście Natalie i Miles musieli mieć swoje słabsze momenty, bo obydwoje walczyli z...

misiek_94 | 2018-05-18
Na półkach: 2018, Przeczytane