Nazajutrz

Wydawnictwo: BIS
6 (21 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Just Beyond Tomorrow
978-83-7551-001-0

Po śmierci ojca i wyjeździe matki do Francji obdarzony stanowczym charakterem syn Jasmine, Patrick Leslie, książę Glenkirk, odkrywa, że odpowiedzialność za włości i ludzi z nimi związanych spoczywa teraz wyłącznie na nim. Przypadkowe spotkanie podczas polowania sprawia jednak, że samotność księcia dobiega kresu, gdyż aby pozyskać opuszczony zamek i otaczające go ziemie, musi przyjąć coś...

Przypadkowe spotkanie podczas polowania sprawia jednak, że samotność księcia dobiega kresu, gdyż aby pozyskać opuszczony zamek i otaczające go ziemie, musi przyjąć coś jeszcze - narzeczoną.
Flanna Brodie, dziedziczka Brae, jest dziewczyną pełną życia, do tego piękną jak szkocki krajobraz - i równie dziką. Nie pragnie mężczyzny, ale wolności. Jednak namiętność, jaką rozbudzi w niej Patrick, sięgnie głębiej, niż tylko w sferę ciała.

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Po śmierci ojca i wyjeździe matki do Francji obdarzony stanowczym charakterem syn Jasmine, Patrick Leslie, książę Glenkirk, odkrywa, że odpowiedzialność za włości i ludzi z nimi związanych spoczywa teraz wyłącznie na nim. Przypadkowe spotkanie podczas polowania sprawia jednak, że samotność księcia dobiega kresu, gdyż aby pozyskać opuszczony zamek i otaczające go ziemie, musi przyjąć coś jeszcze – narzeczoną. Flanna Brodie, dziedziczka Brae, jest dziewczyną pełną życia, do tego piękną jak szkocki krajobraz" - opis z okładki

Lexi | 2016-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2016