Zgłosuj na książki roku 2017

Klucz do szczęścia w miłości. Święta Teresa z Lisieux dla zakochanych, małżeństw i rodzin.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
piękno, dobro, miłość
religia
Magda

Mała Teresa nie przestaje nas zadziwiać. Jej aktywność nie zmniejsza się: nadal spędza swoje życie w niebie na czynieniu dobra na ziemi. Dziś o. Jacques Marin pomaga jej złożyć wizytę wszystkim parom. Teresa chce odczytać z nimi na nowo historię ich miłości, aby odkryli w niej obecność Tego, który jest źródłem wszelkiej miłości - bo sam jest miłością.
+Jean-Pierre Cattenoz
Arcybiskup Awinionu

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/1154/Klucz-do-szczescia-w-nbsp-milosci.html

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/1154/Klucz-do-szczescia-w-nbsp-milosci.html

AnnaSikorska | 2017-09-15

Na tle innych książek świętych i myślicieli ta wypada bardzo mizernie.

Magda | 2017-01-21
Alison | 2018-01-24