Najcenniejszy klejnot

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Seria: Wielki Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Sapphire

Odsłonięcie rodzinnej tajemnicy całkowicie odmieni życie Sapphire. Sprawi też, że ona sama po raz pierwszy zetknie się z ciemną stroną ludzkiej egzystencji. Na razie jednak... Spędza beztroskie wakacje na Martynice, gdzie mieszka z ojcem Armandem. Napawa się egzotyczną przyrodą, upaja swobodą i pozwala się adorować. Jest piękna, ma silny charakter, daleko jej do nieśmiałej debiutantki. Jednak pewnego dnia omal się nie załamuje, gdy człowiek, którego do tej pory uważała za ojca, odkrywa tajemnicę jej pochodzenia. Okazuje się, że przed laty w Anglii jej matka, uboga wiejska dziewczyna, skrycie wyszła za mąż za młodego arystokratę i zaszła z nim w ciążę. Gdy sprawa wyszła na jaw, rodzina młodzieńca, używając podstępu, wysłała ją za ocean, do Nowego Orleanu. Zginęłaby marnie, gdyby nie spotkała Armanda. Nadszedł czas, by Sapphire odnalazła rodzonego ojca. Wyjeżdża więc do Anglii. Sapphire obiecuje sobie, że ze względu na pamięć matki zrobi wszystko, by odzyskać przynależne jej nazwisko i tytuł.

źródło opisu: Harlequin, 2007

MulaN | 2016-02-09