Dobrana para

Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin
5 (13 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Surgeon's perfect match

Holly Williams, zdolna i ambitna lekarka, odbywa staż u boku znakomitego kardiochirurga. Doktor Ryan Murphy od początku jest do niej życzliwie nastawiony, wkrótce jego sympatia przeradza się w głębokie uczucie. Nic dziwnego, że gdy dowiaduje się o poważnych kłopotach zdrowotnych Holly, dla jej ratowania jest gotów na najwyższe poświęcenie...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

nuteria | 2016-10-13
Na półkach: Przeczytane, E-booki, Read 2016
Przeczytana: 12 października 2016

Ha! Nie wiem skąd ona się wzięła na moim iPadzie. Zachęcona "medyczną" okładką, skusiłam się. Nie zauważyłam, że to z serii Harlequin. Jakież było moje zdziwienie, gdy po otagowaniu książki na lubimyczytac.pl jako "teraz czytam" zauważyłam, że to właśnie ta ambitna seria. ;) Ale nic to. Króciutka i szybciutka. I czułam się trochę tak jakbym czytała odcinek "Grey's Anatomy". Nie znam się na harlequinach, ale tragedii nie było. Zatem 5/10 :)

Grusia | 2014-11-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 października 2014

Hmmm... i co by tu napisac, ksiazka na jeden wieczor, ale czy dobra... to juz niech kazdy oceni. Jak dla mnie nic specyjalnego troche nudnawa i bardzo przewidywalna bez wiekszej fabuly. Ale jesli juz sie mieszka za granica i nic innego nie ma sie pod reka to dobre i to.