Judge Dredd Complete Case Files Volume 13
komiksy
kendo777

Poznaj przyszłość Wymiaru Sprawiedliwości! Ulice Mega-City One zalała fala przestępczości, za którą stoją wszelkiej maści mieszkańcy, tacy jak chociażby: genialne dziecko o skłonnościach sadystycznych czy superinteligentny rotwailer o imieniu Rex. Jednak jest rozwiązanie tego problemu. A jest nim Sędzia Dredd - sąd i kat w jednej osobie. Dredd jest doskonałym gliniarzem...

Poznaj przyszłość Wymiaru Sprawiedliwości!
Ulice Mega-City One zalała fala przestępczości, za którą stoją wszelkiej maści mieszkańcy, tacy jak chociażby: genialne dziecko o skłonnościach sadystycznych czy superinteligentny rotwailer o imieniu Rex. Jednak jest rozwiązanie tego problemu. A jest nim Sędzia Dredd - sąd i kat w jednej osobie. Dredd jest doskonałym gliniarzem przyszłości.

Scenariusze legendarnego John Wagnera (Historia przemocy) i Alana Granta (Batman) zilustrowali najlepsi graficy: Colin MacNeil (Sędzia Dredd - America), Carlos Ezquerra (Pielgrzym i Kaznodzieja), Cam Kennedy (Star Wars) i inni, których prace zebrano w tym albumie.

Rysunek: Carlos Ezquerra, Liam Sharp, Will Simpson, Cam Kennedy, Tim Perkins, John Higgins, Douglas Braithwaite, Barry Kitson, Colin MacNeil, Jim Baikie, Paul Marshall, Mick Austin, Jeff Anderson, Vanyo, Steve Yeowell, Mike Collins, Peter Ventner, Cliff Robinson, Chris Weston

źródło opisu: http://www.ongrys.pl/

źródło okładki: http://www.ongrys.pl/