Zrządzenie losu

Tłumaczenie: Michał Jankowski
Wydawnictwo: Harlequin
Dear Lady Disdain

Z początku nie przypadli sobie do gustu. Wzajemna wrogość zamieniła się z czasem w subtelną życzliwość, a później w sympatię. Czy dali jej szansę? Zrządzenie losu czy – jak początkowo wydaje się obojgu zainteresowanym – raczej jego złośliwość, sprawia, że w zrujnowanym dworze na granicy dwóch hrabstw spotykają się Stacy Blanchard i Matthew Falconer. On właśnie przyjechał z Ameryki, aby przejąć...

Zrządzenie losu czy – jak początkowo wydaje się obojgu zainteresowanym – raczej jego złośliwość, sprawia, że w zrujnowanym dworze na granicy dwóch hrabstw spotykają się Stacy Blanchard i Matthew Falconer. On właśnie przyjechał z Ameryki, aby przejąć tytuł lorda i zaniedbaną posiadłość, ona utknęła w drodze do filii londyńskiego banku, którym zarządza po śmierci ojca. Rodzi się wzajemna fascynacja, choć żadne z nich nie chce się do niej przyznać. Stacy razi arogancja Matthew, a jego irytuje jej wyniosłość.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl