W pełnym słońcu

Tłumaczenie: Agnieszka Wąsowska
Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
In the full sun

Piękna Darcy nie może się pogodzić z ostatnią wolą ojca. Musi zarządzać rodzinnym majątkiem z siostrą, z którą od lat nie utrzymuje kontaktu. W dodatku nadzór prawny nad jej poczynaniami ma sprawować człowiek, który kiedyś złamał jej serce. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Siostra okazuje się mądrą i szlachetną dziewczyną, a były narzeczony dąży za wszelką cenę do pojednania...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

Mak | 2014-03-24

Do przeczytania książki zabierałam się aż dwa razy. Pierwszy fragment nie zachwycił mnie, dlatego sięgnęłam po coś innego, ale gdy wróciłam do opowiadania i doczytałam do końca, bardzo mi się podobało. A więc warto wytrwać do ostatniej strony, bo książka wciąga.

Opowieść o tym, jak odbudować relacje z siostrą i narzeczonym, zerwane przed laty przez despotycznego ojca. Przykład tego, że każde niedomówienia i wątpliwości należy rozwiązywać, bo wytłumaczenie jest w zasadzie bardzo proste. Zaś bohaterowie, by to zrozumieć, potrzebowali wiele lat.

Intryga, tajemnice, a przede wszystkim wielka miłość, która potrafi pokonać wszystkie przeszkody. A wszystko to w malowniczej scenerii rancza Murraree.

Darcy to typ kobiety silnej, starającej się dzielnie stawić czoło wszystkim problemom, jednak najpierw musi się wyzwolić spod wpływów ojca. Równocześnie poznajemy jej siostrę, Courtney, a także jej spojrzenie na świat.

Najciekawszym jednak elementem okazuje się otwarty epilog, dzięki czemu...

eve12lina | 2016-05-23
Na półkach: Harlequin, Przeczytane