czasopisma
electric_cat

Drodzy Czytelnicy, Oto pierwszy, eksperymentalny szortalowy PDF, który oddajemy w Wasze ręce. Znajdziecie w nim miniaturki (zwane też „szortami” bądź krótkimi spodenkami) i stusłówka, to jest „drabelki” (nie, nie od drabiny), które znalazły się na portalu w miesiącu grudniu. Na razie pominęliśmy pozostałe działy, ale jeśli będzie takie zapotrzebowanie, możliwe że w tej comiesięcznej od tej...

Drodzy Czytelnicy,
Oto pierwszy, eksperymentalny szortalowy PDF, który oddajemy w Wasze ręce. Znajdziecie w nim miniaturki (zwane też „szortami” bądź krótkimi spodenkami) i stusłówka, to jest „drabelki” (nie, nie od drabiny), które znalazły się na portalu w miesiącu grudniu. Na razie pominęliśmy pozostałe działy, ale jeśli będzie takie zapotrzebowanie, możliwe że w tej comiesięcznej od tej chwili „gazetce” znajdą się też teksty z Rymowiska oraz recenzje. Póki co, jest prosto, zwięźle i bez ozdobników (aczkolwiek bardzo ładne ilustracje do większości tekstów przygotowali dla Was Maciej Kaźmierczak i Rafał Sala).
Na ostatniej stronie znajdziecie treść konkursu, w którym przewidziano nagrody książkowe, a dla zwycięzcy/zwycięzców również publikację na Szortalu.
W numerze miniaturki Pauliny Kuchty, Anny Nieznaj, Aleksandry Brożek, Bartosza Szczygielskiego, Aleksandry Uruszczak i Jerzego Wiśniewskiego oraz stusłówka Bartłomieja Dzika, Żanety Lewandowskiej i Patrycji Stoińskiej.

źródło opisu: wstępniak do numeru

źródło okładki: screen z pliku pdf

• Głęboka Próżnia
  • Świąteczne marzenie
  • Miłość
  • W restauracji
  • Nocny ogrodnik
  • Murder Park. Park morderców
  • Krew

8 (1 ocen i opinii)
Nocny ogrodnik
Jonathan Auxier

8,67 (3 ocen i opinii)
Murder Park. Park morderców
Jonas Winner

7,67 (51 ocen i opinii)
Krew
Bartosz Szczygielski

7,43 (30 ocen i opinii)
Na krańce świata. Podróż historyka przez historię
Norman Davies

9 (2 ocen i opinii)