Petersburska trylogia.Pierwsze pokolenie

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
Rosja, Petersburg
historyczna
venicet5

Bale, rauty, wieczorki literackie, piękne stroje i wyjątkowe miejsca Petersburga. Arystokracja i inteligencja carskiej Rosji. Miłość przerwana wojną. Rany, krew, walka, wojna. Rewolucja, mordy, bezprawie, gniew ludu. Wielka ucieczka z ogarniętej krwawym terrorem Rosji z koncertowym fortepianem, bo jak bez niego żyć? Losy dwóch połączonych, w następstwie wydarzeń dziejowych, rodzin począwszy...

Losy dwóch połączonych, w następstwie wydarzeń dziejowych, rodzin począwszy od 1914 roku do końca ubiegłego wieku. Saga opowiadająca o losach trzech pokoleń rosyjskich emigrantów oparta na faktach, w której jest wszystko – miłość, zdrada, cierpienie, radość, ból, narodziny i śmierć na tle dramatycznych wydarzeń, w jakie obfitował XX wiek.

źródło okładki: Wydawnictwo ARS-SCRIPTI-2

katja_79 | 2017-04-26