Koniec z wygłupami

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Hurra! Koniec szkoły! Czas zacząć wakacje! Gdzie najlepiej wyjechać w poszukiwaniu letnich przygód? Do cioci Halinki! Wera, Sara, Iza i Dorota reaktywują Bractwo Leśnej Przygody. Teraz wszystko może się zdarzyć. Nawet tajne śledztwo! Już czytam to seria 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki ze...

Już czytam to seria 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki ze zwykłymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami rozbawią i zachęcą do czytania każdego młodego czytelnika. Wartkie opowieści napisane prostym i barwnym językiem sprawią, że czytanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Duża czcionka i kolorowe ilustracje uatrakcyjnią czytanie. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudne wyrazy, i zadania sprawdzające zrozumienie tekstu. Książki uzyskały pozytywną opinię metodyka edukacji wczesnoszkolnej.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/koniec-z-wyglupami-juz-czytam.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/koniec-z-wyglupami-juz-czytam.html