8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
czasopisma
electric_cat

Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer dwumiesięczny. Okazuje się, że chyba jednak weszło nam to w krew, jakby w odpowiedzi na wątpliwość wyrażoną w jednym z poprzednich wstępniaków. Podwójne uderzenie nie tylko w części literackiej. W dziale wywiadów Karol przeprowadził dwie rozmowy. Zachęcamy do zaznajomienia się z nimi. Komiks również nie skończy się na czterech planszach. Tym numerem kończymy...

Tym numerem kończymy naszą przygodę z konkursem z cyklu Na Deser. Ogłaszamy, iż zwycięzcami
ostatniej edycji są Rafał Drewnowski, Patrycja Paliczka oraz Magdalena Zając. Nagrody to trzy
egzemplarze książki Konrada Kuśmiraka „S.Q.U.A.T. Eksperyment” ufundowane przez wydawnictwo
Czwarta Strona.
Ktoś chyba źle wyraził noworoczne życzenie rok temu i prawdopodobnie był to sam Rok 2016 –
czego się spodziewać po niemowlęciu! Ustępując zmiennikowi, stary, pochylony ku ziemi, zyskał już
zasłużony status seryjnego mordercy. Aby nie rozpoczynać kolejnych dwunastu miesięcy akcentem pesymistycznym,
na wszelki wypadek postanowiłem nie zapeszać, darowując sobie noworoczne postanowienia.
I tak wszystkie poprzednie pozostawały w sferze planów, żeby nie powiedzieć rojeń. Przyjąłem
wyzwanie żywiołów. Co będę miał do napisania o rok starszy? Które z niewypowiedzianych marzeń
zostaną zrealizowane? Może czeka mnie jakaś miła niespodzianka? Może trzeba będzie wyciąć kilka
drzew abyście mogli przeczytać przyszłoroczny, styczniowy wstępniak?
Mam nadzieję, że masy nowych wspaniałych wieści będę mógł się dowiedzieć od Was.
Na zakończenie tych kilku zdań, prośba. Rusza kolejna odsłona konkursu Złotego Kościeja, którego
organizatorem jest serwis Kostnica. Wśród nominacji pojawi się również Szortal. Bądźcie tak mili,
oddając głos na nasze szortalowe propozycje. O co was prosi, uniżenie...
Marek „terebka” Ścieszek

źródło opisu: przedmowa do wydania

źródło okładki: screen z pliku

• Cudowny chłopak
  • Lata szkolne Jezusa
  • Niedoskonali
  • Tamte dni, tamte noce
  • Milczące dziecko
  • Czy można umrzeć dwa razy?
  • Zaginione Miasto Boga Małp
Cudowny chłopak
R.J. Palacio

8,16 (612 ocen i opinii)
Czerwony Parasol
Wiktor Mrok

6,97 (34 ocen i opinii)
Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczko , ks. Radek Rakowski

8,02 (83 ocen i opinii)
Milczące dziecko
Sarah A. Denzil

8,36 (11 ocen i opinii)
Czy można umrzeć dwa razy?
Leif GW Persson

7 (2 ocen i opinii)
Zaginione Miasto Boga Małp
Douglas Preston

7,2 (5 ocen i opinii)

Darmowy numer w trzech wygodnych formatach do pobrania pod adresem:

Szortal na wynos #55
    Jan Maszczyszyn, Marek Adamkiewicz, Marcin Moń, Jagoda Wochlik, Marek Ścieszek,...
    Szortal na wynos #54
    Jan Maszczyszyn, Marek Adamkiewicz, Jagoda Wochlik, Marek Ścieszek, Patrycja...
    Szortal na wynos #53
    Jan Maszczyszyn, Andrzej Kozakowski, Marek Adamkiewicz, Aleksander Kusz, Jagoda...
Na półkach