Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie!

Wydawnictwo: Przystanek Jezus
religia
PeTe

Niezwykle ważna publikacja na rynku polskim. Ks. prof. Stanisław Dyk (KUL) systematyzuje zagadnienie nowej ewangelizacji i ukazuje jej prawdziwe znaczenie. Polecamy osobom zaangażowanym w dzieło ewangelizacji oraz wszystkim, którym zależy na dobrym ukierunkowaniu działań duszpasterskich. Bardzo dziękujemy autorowi za zaangażowanie się w ten projekt, który zapewne przyniesie wiele dobrych...

Bardzo dziękujemy autorowi za zaangażowanie się w ten projekt, który zapewne przyniesie wiele dobrych owoców. W jednych z rozmów ks. profesor zaznaczył, że książka nie jest kompletnym "podręcznikiem", ponieważ myśl w tym temacie bardzo szybko się rozwija, a problematyka nowej ewangelizacji dotyka wiele wątków. Nie mniej jednak, jest to najbardziej aktualna książka, która powstała na gruncie polskim i tak kompleksowo ujmuje poruszane zagadnienie. Novum, które warto uwypuklić stanowi temat preewangelizacji - przygotowania do ewangelizacji. Jednym z założeń Serii Nowej Ewangelizacji jest ukazywanie teoretycznych podstaw przy jednoczesnym podkreśleniu wymiaru praktycznego. Niniejsza książka doskonale wpisuje się w to principium. Oddajemy zatem w ręce czytelnika bardzo dobrą lekturę, która nie tylko pomoże zrozumieć na czym polega Nowa Ewangelizacja, ale także pokaże konkretne metody jak odnaleźć drogę do zagubionych.

Piotr Sowa

Dyrektor Wydawnictwa Przystanek Jezus