The day after tomorrow

The day after tomorrow
fikcja, fantastyka
angielski
Vendie Poicale

Thriller, który łączy ze sobą trzy historie międzynarodowej intrygi. W pierwszym lekarz musi stawić czoła mordercy swojego ojca, w drugim detektyw bada serię przerażających morderstw, a trzecia międzynarodowa organizacja obmyśla MASTERPLAN apokaliptycznych rozmiarów. A thriller which weaves together three stories of international intrigue. In the first a doctor has to confront his father's...

A thriller which weaves together three stories of international intrigue. In the first a doctor has to confront his father's killer, in the second a detective investigates a series of horrific murders, and in the third an international organization devises a masterplan of apocalyptic dimensions.

źródło opisu: https://www.fantasticfiction.com/f/allan-folsom/day-after-tomorrow.htm

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Eli1605 | 2017-02-22