Trzy siostry

Tłumaczenie: Monika Krasucka
Cykl: MacGregorowie (tom 8)
Wydawnictwo: Harlequin
Three sisters
9788323852049
miłość, kariera, rodzina

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów. Dziewięćdziesięcioletni Daniel, senior rodu MacGregorów, nade wszystko marzy o tym, aby szczęśliwie wydać za mąż trzy najstarsze, ukochane wnuczki: Laurę, Amelię i Julię. Pierwsza jest adwokatem, druga robi specjalizację z chirurgii, trzecia odnosi sukcesy jako agentka obrotu nieruchomościami. Wszystkie trzy są...

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów.
Wszystkie trzy są piękne, mądre i rozsądne, jest jednak coś, czego stary MacGregor nie może pojąć - młode kobiety są tak skupione na robieniu kariery, że żadna z nich nawet nie myśli o założeniu rodziny. Mało tego, zdają się wręcz unikać mężczyzn! A może nie potrafią znaleźć sobie odpowiednich kandydatów? Daniel ma na oku trzech interesujących mężczyzn; każdego z nich chętnie widziałby w roli pana młodego. Postanawia zabawić się w swata...

Anaa | 2013-11-16

Próbowałam omijać książki autorstwa Nory Roberts, nie dlatego że jest złą pisarką, raczej dlatego że jestem uczulona na książki przedstawiające miłość od pierwszego wejrzenia,
( Jak to dwoje ludzi spotyka się, mogą mieć do siebie oczywiście na początku tone negatywnych emocji, ale nie na długo, i jak ich myśli przez następne godziny opętała druga osoba.) Bo poprostu w to niewierze.
Jak sam tytuł wskazuje książka opowiada o trzech siostrach, a raczej jak dowiadujemy się z treści, o trzech kuzynkach, samotnie mieszkających w jednym domu.
Które mają niecierpliwego, sprytnego, kipiącego energią dziadziusia, który byłby niezmiernie szczęśliwy wreszcie posiadając własne prawnuki, co nienastąpi szybko jeśli Danel Duncan MacGregor nie weźmie sprawy w swoje ręce i nie zabawi się w swata.
Ma zamiar po jednym Panu podesłać każdej z wnuczek pod nos, oczywiście przypadkowo.
Taki pomysł na książkę można spotkać w wielu innych powieściach, ale zawsze dobrze czyta się zabawe w swata, tym...

Najbardziej podobał się mi nestor rodu MacGregorów podbił moje serce, rozweselił mnie, uśmiałam się do łez.
Historie trzech dziewczyn jego wnuczek Laury, Amelii i Julii.
Bardzo mnie się podobała historia Julii, ale wszystkie dziewczyny były fantastyczne.
Przyjemna, ciepła i urocza książka!!!!

Jeszcze takiej historii nie czytałam... rola seniora-swata wyciska ze mnie ogrom pozytywnych emocji.
Dziewięćdziesięcioletni staruszek postanowił wydać za mąż trzy swoje wnuczki, podsuwając - niby przypadkiem - każdej z młodych panienek kandydata do serca czekając cierpliwie w kąciku na rozwój wydarzeń, pewny, że już niedługo jego zasłużone uszy usłyszą marsz weselny na ślubie ukochanych krewniaczek.
Czy mu się uda? Hmm... Zapraszam do lektury.
W każdym razem uśmiałam się szczerze nad pomysłowością wiekowego pana, jego sprytem oraz umiejętnością wybrnięcia z każdej kłopotliwej sytuacji.
Jest to moja pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia książka tej autorki. Jej pióro jest lekkie, momentami zabawne, czasem z okruszyną ironii: pozwala się odprężyć i nie myśleć o problemach, albo odpłynąć w świat fantazji.

Jaguś | 2012-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2012

Świetna książka dla niewymagających i miłośników kategorii. :) Moim zdaniem jest to odpowiednia lektura na gorące, letnie popołudnie nad jeziorem albo zimowy, chłodny wieczór przy kominku. Czyta się lekko i szybko. ;)

beatka18 | 2014-02-16

bardzo fajna książka,i można stwirdzić o bohaterkach że kto się czubi ten sie lubi,

gosia123 | 2013-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2013

Dawno się tak nie uśmiałam,a nestor rodu podbił moje serce

esterwafel | 2012-01-02
Na półkach: 2009, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka. Dziadek MacGregor powala. Przyjemnie i lekko się czyta. Polecam.

PATRYCYJKA | 2015-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2015

Nora Roberts to jedna z moich ulubionych autorek, której książki ubóstwiam. Emanują ciepłem i światem, w którym się ukrywam gdy mi źle. Jej powieści zawsze poprawiają humor i zły dzień. "Trzy siostry" to jeden z tomów sagi o szkockim klanie MacGregorów. Jest to opowieść o życiu i miłosnych perypetiach najmłodszego pokolenia. Daniel, senior rodu marzy by szczęśliwie wydać za mąż trzy najstarsze wnuczki: Laurę, Amelię oraz Julię. Pierwsza z kobiet jest od niedawna adwokatem pracującym w kancelarii swoich rodziców, druga jest w trakcie specjalizacji na chirurgii, trzecia odnosi sukcesy jako agentka nieruchomości. Wszystkie są bardzo atrakcyjne jednak tak zajęte swoimi karierami, że żadna z nich nie myśli póki co o założeniu własnej rodziny. Mało tego, zdają się wręcz unikać mężczyzn. A może same nie potrafią znaleźć sobie odpowiednich partnerów? Ich kochający, wiecznie martwiący się dziadek Daniel czuwa. Ma on na oku trzech interesujących kandydatów za których postanawia wydać...

Karolina | 2013-09-06
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 06 września 2013

Szalony dziadek- to pierwsze co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tej ksiazki..
Trzy kuzynki, panny, rozwijające właśnie swoją karierę i dziadek, który sądzi, że najwyższy czas na wesela..
Historia Julii najbardziej przypadła mi do gustu.
Książka ciekawa, ale bywały lepsze

Anita | 2011-04-30
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: kwiecień 2011

I znowu czytamy o intrygach swata rodu MacGregorów... Najbardziej polubiłam Amelie... Ale wszystkie trzech historie były super :)