Trzy siostry

Tłumaczenie: Monika Krasucka
Cykl: MacGregorowie (tom 8)
Wydawnictwo: Harlequin
Three sisters
9788323852049
miłość, kariera, rodzina

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów. Dziewięćdziesięcioletni Daniel, senior rodu MacGregorów, nade wszystko marzy o tym, aby szczęśliwie wydać za mąż trzy najstarsze, ukochane wnuczki: Laurę, Amelię i Julię. Pierwsza jest adwokatem, druga robi specjalizację z chirurgii, trzecia odnosi sukcesy jako agentka obrotu nieruchomościami. Wszystkie trzy są...

Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów.
Wszystkie trzy są piękne, mądre i rozsądne, jest jednak coś, czego stary MacGregor nie może pojąć - młode kobiety są tak skupione na robieniu kariery, że żadna z nich nawet nie myśli o założeniu rodziny. Mało tego, zdają się wręcz unikać mężczyzn! A może nie potrafią znaleźć sobie odpowiednich kandydatów? Daniel ma na oku trzech interesujących mężczyzn; każdego z nich chętnie widziałby w roli pana młodego. Postanawia zabawić się w swata...

Anaa | 2013-11-16

Próbowałam omijać książki autorstwa Nory Roberts, nie dlatego że jest złą pisarką, raczej dlatego że jestem uczulona na książki przedstawiające miłość od pierwszego wejrzenia,
( Jak to dwoje ludzi spotyka się, mogą mieć do siebie oczywiście na początku tone negatywnych emocji, ale nie na długo, i jak ich myśli przez następne godziny opętała druga osoba.) Bo poprostu w to niewierze.
Jak sam tytuł wskazuje książka opowiada o trzech siostrach, a raczej jak dowiadujemy się z treści, o trzech kuzynkach, samotnie mieszkających w jednym domu.
Które mają niecierpliwego, sprytnego, kipiącego energią dziadziusia, który byłby niezmiernie szczęśliwy wreszcie posiadając własne prawnuki, co nienastąpi szybko jeśli Danel Duncan MacGregor nie weźmie sprawy w swoje ręce i nie zabawi się w swata.
Ma zamiar po jednym Panu podesłać każdej z wnuczek pod nos, oczywiście przypadkowo.
Taki pomysł na książkę można spotkać w wielu innych powieściach, ale zawsze dobrze czyta się zabawe w swata, tym...

Najbardziej podobał się mi nestor rodu MacGregorów podbił moje serce, rozweselił mnie, uśmiałam się do łez.
Historie trzech dziewczyn jego wnuczek Laury, Amelii i Julii.
Bardzo mnie się podobała historia Julii, ale wszystkie dziewczyny były fantastyczne.
Przyjemna, ciepła i urocza książka!!!!

Jeszcze takiej historii nie czytałam... rola seniora-swata wyciska ze mnie ogrom pozytywnych emocji.
Dziewięćdziesięcioletni staruszek postanowił wydać za mąż trzy swoje wnuczki, podsuwając - niby przypadkiem - każdej z młodych panienek kandydata do serca czekając cierpliwie w kąciku na rozwój wydarzeń, pewny, że już niedługo jego zasłużone uszy usłyszą marsz weselny na ślubie ukochanych krewniaczek.
Czy mu się uda? Hmm... Zapraszam do lektury.
W każdym razem uśmiałam się szczerze nad pomysłowością wiekowego pana, jego sprytem oraz umiejętnością wybrnięcia z każdej kłopotliwej sytuacji.
Jest to moja pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia książka tej autorki. Jej pióro jest lekkie, momentami zabawne, czasem z okruszyną ironii: pozwala się odprężyć i nie myśleć o problemach, albo odpłynąć w świat fantazji.

Jaguś | 2012-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2012

Świetna książka dla niewymagających i miłośników kategorii. :) Moim zdaniem jest to odpowiednia lektura na gorące, letnie popołudnie nad jeziorem albo zimowy, chłodny wieczór przy kominku. Czyta się lekko i szybko. ;)

beatka18 | 2014-02-16

bardzo fajna książka,i można stwirdzić o bohaterkach że kto się czubi ten sie lubi,

gosia123 | 2013-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2013

Dawno się tak nie uśmiałam,a nestor rodu podbił moje serce

dyzia1996 | 2016-02-01
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Bardzo fajna :> Łatwo się czyta i jest świetnie napisana :> Najlepszą postacią stary Daniel:) Naprawdę polecam :)

esterwafel | 2012-01-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka. Dziadek MacGregor powala. Przyjemnie i lekko się czyta. Polecam.

PATRYCYJKA | 2015-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2015

Nora Roberts to jedna z moich ulubionych autorek, której książki ubóstwiam. Emanują ciepłem i światem, w którym się ukrywam gdy mi źle. Jej powieści zawsze poprawiają humor i zły dzień. "Trzy siostry" to jeden z tomów sagi o szkockim klanie MacGregorów. Jest to opowieść o życiu i miłosnych perypetiach najmłodszego pokolenia. Daniel, senior rodu marzy by szczęśliwie wydać za mąż trzy najstarsze wnuczki: Laurę, Amelię oraz Julię. Pierwsza z kobiet jest od niedawna adwokatem pracującym w kancelarii swoich rodziców, druga jest w trakcie specjalizacji na chirurgii, trzecia odnosi sukcesy jako agentka nieruchomości. Wszystkie są bardzo atrakcyjne jednak tak zajęte swoimi karierami, że żadna z nich nie myśli póki co o założeniu własnej rodziny. Mało tego, zdają się wręcz unikać mężczyzn. A może same nie potrafią znaleźć sobie odpowiednich partnerów? Ich kochający, wiecznie martwiący się dziadek Daniel czuwa. Ma on na oku trzech interesujących kandydatów za których postanawia wydać...

agata | 2016-01-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Pamiętacie Daniela Duncana MacGregora i jego zamiłowanie do wtrącania się w życie swoich dzieci?
Cóż minęło lat parę i zajął się urządzaniem życia wnukom...
"Trzy siostry", a raczej trzy kuzynki, mieszkają w jednym domu, są ambitne, niezależne finansowo, ale są singielkami,a to nie podoba się ich dziadkowi, więc starszy pan postanawia interweniować.
Najstarsza wnuczka, Laura, idzie na pierwszy ogień. Córka Caine i Diany z "Kodeksu uczuć", to młoda, piękna prawniczka, pracująca w kancelarii rodziców.
Druga w kolejności jest Amelia,lekarka, córka Sereny i Justina z "Zagraj ze mną".
Najmłodszą i ulubioną wnuczkę, Julię(agentkę nieruchomości),90-letni senior rodu, będzie chciał uszczęśliwić jako ostatnią.
Czy Daniel okaże się skutecznym swatem? Czy kandydaci podsuwani wnuczkom, przypadną im do gustu? Czy może wszystkie intrygi obrócą się przeciwko Danielowi?
Na te pytania znajdziecie odpowiedź na kartach powieści, będącej na liście bestsellerów New York Timesa.
Szczerze mówiąc,...