Męski honor

Cykl: Klub Niezdobytych (tom 2)
Wydawnictwo: BIS
A gentleman's honor

Przystojny i bogaty Anthony Blake, wicehrabia Torrington, uczestnik bitwy pod Waterloo, a po zakończeniu służby - członek Klubu Niezdobytych, jest obiektem zainteresowania wielu matron, posiadających córki na wydaniu. On tymczasem kieruje uwagę w stronę podającej się za wdowę Alicji Carrington. Ta piękna i odważna kobieta nie myśli jednak o własnym szczęściu, a jedynie o korzystnym zamążpójściu swej młodszej siostry. Temu jest w stanie poświęcić wszystko. Przypadkowo zamieszana w morderstwo, może liczyć na pomoc jedynie Torringtona. Jednak dążenie do znalezienia prawdziwego sprawcy nie jest jedynym motywem działania hrabiego... Jednym słowem intryga, namiętność i zbrodnia w scenerii XIX-wiecznej Anglii.

dorota21g | 2014-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2014

Gorąco polecam. Romans z wątkiem kryminalnym. Czyta się jednym tchem. Autorka pisze bardzo przystępnym językiem.

karinka0031 | 2015-01-02

jedna z lepszych z tej serii. Bardzo polubiłam postać Tonego