Gdzie jest Kunegunda?

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Kuchnia polowa, namioty, latryna. I rozmarzone oczy Kunegundy. Czy istnieje coś piękniejszego niż obóz harcerski na łonie natury?! Ptaki śpiewają, drzewa szumią… Zaraz, zaraz! A właściwie to gdzie jest Kunegunda? Już czytam to seria 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki ze zwykłymi bohaterami i ich...

Już czytam to seria 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki ze zwykłymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami rozbawią i zachęcą do czytania każdego młodego czytelnika. Wartkie opowieści napisane prostym i barwnym językiem sprawią, że czytanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Duża czcionka i kolorowe ilustracje uatrakcyjnią czytanie. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudne wyrazy, i zadania sprawdzające zrozumienie tekstu. Książki uzyskały pozytywną opinię metodyka edukacji wczesnoszkolnej.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/gdzie-jest-kunegunda-juz-czytam.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/gdzie-jest-kunegunda-juz-czytam.html

Keenyah | 2017-04-10
Na półkach: Przeczytane, Z Maksiem :)
Przeczytana: 2017 rok

Zabawna i bardzo pouczająca książka ( zwłaszcza jeżeli chodzi o biwakowanie w lesie i co zrobić gdy się w nim zgubimy :) ) Dodatkowo jest mnóstwo ciekawych ilustracji i zadania podsumowywujące na końcu książeczki. Dobra zabawa i nauka w jednym.
Polecam

Maja | 2017-08-26