Sekret Chloe

Wydawnictwo: Harlequin

Anglia, okres regencji. Pozbawiona środków do życia, mimowolna bohaterka rodzinnego skandalu, Chloe pozostaje na łasce krewnych. z oddaniem opiekuje się ich dziećmi, ale bywa traktowana jak służąca. Przyjazd przystojnego Patricka Ramseya sprawia, że Chloe uświadamia sobie, iż jej życie jest puste i jałowe i, co gorsza, prawdopodobnie takim pozostanie. To przekonanie dodaje jej odwagi.

tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Czytałam 4 książki tej autorki i Sekret Chloe wraz z Hester Waring wychodzi za mąż jest moim zdaniem jednym z lepszych tytułów tej pani.

Podobała mi się ta opowieść chociaż nie podobał mi się fakt łóżkowej przygody bohatera z Sereną ;) ale to na początku, w sumie przed Chloe, więc nie powinno się "liczyć" chociaż mnie uwiera.

Właściwie niewiele mam do powiedzenia o tej książce, chociaż ją polubiłam.
Chloe to stara panna ze skandalem w tle, wydaje się na pozór sucha, nieciekawa i świętoszkowata, taka typowa zasuszona guwernantka, ale tli się w niej wewnętrzny ogień (przecież nie byłoby romansu, gdyby się nie tlił ;) ), który sprawia, że odważnie proponuje miłosną przygodę kobieciarzowi Patrickowi, na którego z kolei ostrzy sobie pazurki inna kobieta.

Każde z trudną przeszłością, każde niepewne co do swoich uczuć, ale oboje pogrążają się w...

Goldie | 2016-08-01
Przeczytana: 12 lipca 2016

Wciągnęła mnie fabuła, gdyż bohaterka po iluś latach bycia opiekunką czy damą do towarzystwa i na łasce krewnych nagle dostała szansę bycia "na swoim", z niewielkimi dochodami, ale jednak. I to dało jej impuls do działania, a wtedy robi się ciekawiej. Co interesujące, nie rzuca dotychczasowego życia od razu i nie działa gwałtownie, aczkolwiek podejmuje już bardziej świadome i odważne decyzje. Przez to książka jest trochę nietypowym romansem, choć oczywiście przystojniak jest ;).

AnnaMaria | 2016-09-11
Arcymiss | 2015-12-19