Zasady narzeczeństwa

Tłumaczenie: Elżbieta Zymmer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Rules of engagement
sierota, marzenia

Eliza Merriweather, sierota bez posagu, debiutuje w londyńskim wielkim świecie. Jej ciotki, stare panny bliźniaczki, postawiły sobie za punkt honoru szybko i dobrze wydać ją za mąż. Nie jest to jednak łatwe zadanie: Eliza, obdarzona wybitnym talentem malarskim, marzy tylko o tym, by wyjechać do Włoch na studia artystyczne. O małżeństwie ani myśli. Pragnąc, aby ciotki i zalotnicy zostawili ją w spokoju, umawia się z hrabią Magnusem MacKinnonem, że będą udawali wzajemne zainteresowanie. Magnusowi ten układ również bardzo odpowiada. On także nie spieszy się do małżeńśtwa, choć z innych powodów. Jest zrujnowany i musi ożenić się z bogatą, choćby nieurodziwą panną, aby ratować odziedziczony majątek...

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2005

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-221-4

książek: 1902
monishka90 | 2014-10-15

Osobiście bardzo podobała mi się historia i postacie. Książka ma wszystko co powinno mieć romansidło dla kobiet. Gdy zaczęłam czytać, nie mogłam przestać. Szczerze polecam.

Soteria | 2016-11-19
Przeczytana: 22 listopada 2016