Piękność w błękicie

Cykl: Saga rodziny Sinclair (tom 5)
Wydawnictwo: Amber

Inne wydania

Kim jest Gemma Smith? Nikt nie pragnie się tego dowiedzieć bardziej niż ona sama. Pod wpływem proroczego listu wyrusza do Londynu, by szukać swej utraconej rodziny, by odnaleźć brata, o którym słuch zaginął...

Klaudia95 | 2015-03-16
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 grudnia 2014

5 tom o Sinclairach.

Tym razem jest to historia o Gemmie, która pragnie odnaleźć swojego brata. Gemma w tym czasie spotyka Fallona, który poszukuje swojej siostry, Clarissy. W tym celu postanawiają połączyć siły.
Gemma odnajduje Gabriela, który nie wierzy w ich pokrewieństwo. W końcu jednak zmienia zdanie i przestawia Gemmę jako siostrę.
Niestety byłoby zbyt pięknie, gdyby po drodze bohaterowie z czymś się nie zmagali.
Jest to piękna historia o miłości, poszukiwaniu swoich korzeni i o szczęściu.

edytka1812 | 2014-08-29
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Kolejna książka z cyklu "saga rodziny Sinclair". Tym razem jest to już tom 4. Można przeczytać każdą z tomów osobno bez określonej kolejności. Jednak polecam przeczytać je w odpowiedniej kolejności ponieważ postacie się "zazębiają" w kolejnych tomach. Nie czytając wcześniejszego tomu możemy w niektórych momentach nie zrozumieć wzmianki o konkretnej postaci i jej zachowania.

"Piękność w błękicie" to przyjemna powieść która opowiada o wspaniałej przyjaźni, odnalezionej rodzinie i rodzących się uczuciach. Polecam :)

Ewelina | 2015-09-02
Przeczytana: 29 sierpnia 2015

Przy wyborze gwiazdek wahałam się między bardzo dobra a rewelacyjna.
Tym co zdecydowało o wyborze opcji bardzo dobra była jej długość.
255 stron (wersja mniejsza o różowej okładce) to zdecydowanie za mało! :) Z chęcią dodałabym kilka scenek więcej. Przynajmniej jedną między pięknością w błękicie Gemmą a jej bratem Gabrielem już po tym jak została przedstawiona w towarzystwie jako jego siostra, oraz przynajmniej jedną czy dwie pomiędzy nią a porucznikiem Fallonem. Byli taką serdeczną i uroczą parą a dostali raptem trzy scenki, a to zdecydowanie za mało. Miałam wrażenie, że jest to większy szkic, bardziej rozbudowany z którego dopiero miałaby powstać książka.
Niemniej jednak jest to ciekawa i fajna pozycja zgoła inna od typowych romansów historycznych które tak lubię.

ewka | 2016-09-07
Adriana | 2016-07-10