Symfonia miłosna

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
His every kiss

Grace Cheval, pozbawiona dachu nad głową i środków do życia, przyjmuje posadę guwernantki u znanego ze skandalicznych wybryków Dylana Moore'a, genialnego kompozytora. Nikt nie wie, że za fasadą brawury i lekkomyślności Moore stara się ukryć dręczącą go niemoc twórczą. Przekonany, że tylko dzięki Grace będzie mógł znowu komponować, za wszelką cenę pragnie ją zatrzymać. Czy jednak zielonooka piękność uwierzy w szczerość jego uczuć i zgodzi się zostać jego muzą i natchnieniem?

źródło opisu: Pol-Nordica, 2005

Martoonia | 2012-09-17

Historia o tym jak niegrzeczny chłopiec staje się tym grzecznym, a we wszystko wplątane są miłosne podchody. Wciąga

Rosebery | 2016-05-14
Przeczytana: 10 maja 2016