W twych ramionach

Wydawnictwo: BIS
Lost in your arms
8388461974
miłość, uczucia, rodzina

Enid MacLean zostaje wezwana do nieprzytomnego męża, którego miała nadzieję nigdy więcej nie zobaczyć. Stephen został ciężko ranny podczas wybuchu i gdy po wielu dniach odzyskuje przytomność okazuje się, że stracił pamięć. A Enid nie może oprzeć się wrażeniu, że to zupełnie inny człowiek.

Ziraelka | 2012-12-12

Rewelacyjny romans historyczny z bardzo zgrabnie ujętym motywem amnezji. Bohaterami są małżonkowie, którzy spotykają się po dziesięciu latach rozłąki. On uległ poważnemu wypadkowi i niczego nie pamięta, ani żony, ani tego, jak ją porzucił. Ona natomiast pamięta bardzo dobrze, ale mimo wszystko zgadza się zostać jego pielęgniarką, a to oczywiście bardzo ich do siebie zbliża. Co ciekawe, mąż po tych wszystkich latach wydaje się Enid zupełnie odmieniony.
Bardzo polecam!

nuwaika | 2015-02-15
Przeczytana: 12 lutego 2015

Kolejne losy dziewczyny związanej ze Znakomitą Akademią Guwernantek. Tym razem jest to Enid, która zostaje wezwana do opieki nad... własnym mężem. Nie rozstali się w zgodzie, dlatego jest to dla niej szok. Niestety obowiązek wzywa. Początkowe obawy zaczną się rozwiewać w oparach choroby, niebezpiecznych przypadków i zielonych oczach nierozpoznającego jej męża. Ale nie mogło być inaczej, wszak jest on bardzo dobrze zbudowanym, przystojnym Szkotem...
Bardzo ekscytujący romans, z nutą skrywanych tajemnic, spisków i ucieczki przez piękną Szkocję. Polecam wszystkim romantyczkom!

justi94 | 2017-10-16
Na półkach: Cykl, Romansidła, Przeczytane

Cykl: Akademia Guwernantek

ocena w kategorii romansu!

Kasiek121 | 2015-03-18

Bardzo dobry romans z ciekawym wątkiem. Polecam.

ewuś | 2017-10-07
Miratrix | 2017-08-23