Blask złota

Tłumaczenie: Jacek Zamorski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieści Sercem Pisane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Książnica
Hexelgold
978-83-245-7554-1

Stary hrabia Ravenau, czując zbliżającą się śmierć, zezwala na powrót ze szkół do domu swej jedynej wnuczki i dziedziczki majątku - Julii. Julka okazuje się dziewczyną piękną, szlachetną i dobrą, ale nieszczęśliwą. Nad jej dzieciństwem i życiem ciążą winy matki - arystokratki węgierskiej - pięknej Gwendoliny. Wszystko to dzieje się w starym feudalnym zamku Revenau... który słynie także z duchów. Tutaj właśnie Julka przeżywa wielką miłośc swojego życia, tutaj też poznaje zło i przewrotnośc tego świata. Zanim osiągnie szczęście, bohaterka musi wylać wiele łez, dojrzeć wewnętrznie i wtedy okazuje się, że najtrafniejszy jest pierwszy poryw serca.
Kto lubi kryminały, znajdzie w tej książce bardzo ciekawą intrygę tego gatunku. Wszyscy zaś czytelnicy pochłoną dzieje Julii Ravenau jednym tchem.

beti | 2016-12-08
Ania_ | 2016-02-15