Zamki na niebie

Tłumaczenie: Zuzanna Sikorska
Wydawnictwo: BIS
Castles in the air
wdowa, zaręczyny, ślub

Lady Julianna z Lofts, młoda wdowa, wbrew swojej woli zostaje zaręczona przez króla z hrabią Rajmundem. Odwleka ślub pod różnymi pretekstami, aż zniecierpliwiony hrabia wyrusza do zamku Lofts, by wyegzekwować swoje prawa. W drodze, w śnieżnej zadymce, ratuje życie młodej kobiety, którą okazuje się Julianna. Świadomy jej niechęci do nieznanego narzeczonego, Rajmund postanawia zataić swą tożsamość i podaje się za królewskiego budowniczego...

Przeczytałam połowę i nie dałam rady. Zaczęłam inną książkę , bo nie wytrzymałam nudy i rozwoju akcji w żółwim tempie. Wróciłam do niej po tygodniu. Skończyłam...ale zdecydowanie nie polecam :(
Nuda!!!

Etka | 2014-10-01

Straszna książka!
Nudna fabuła, momentami bezsensowna, nieciekawi bohaterowie, czasem zachowujący się tak infantylnie, że zmusza do wołania o pomstę do nieba.
Czytałam ją i czytałam i ledwo zmogłam. Wiem, że to romansidło, czasem lubię odstresować się przy takim lekko i przyjemnie, lecz tym razem zdecydowanie nie było przyjemnie.
Zdecydowanie nie polecam!

ada91 | 2012-03-16
Przeczytana: 2007 rok

książka idealna dla kobiet na wakacyjne podróże:) Nic ciekawego, ale da się przeczytać bez poczucia straty czasu.

Anna Baj | 2016-11-07
Calebornia | 2016-06-11