Isherwood: A Life Revealed

rdest

rdest | 2017-02-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017, LGBT
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Must-read dla wszystkich fanów życia i twórczości Isherwooda. Wciągająca biografia, która pozwala przyjrzeć się skomplikowanym relacjom Isha z rodziną, przyjaciółmi, bogiem i samym sobą. To opasłe, prawie 800 stronicowe tomiszcze zapewni wciągającą lekturę na wiele wieczorów, przenosząc czytelnika w świat Isherwooda, pełen podróży, przyjaciół, seksu, alkoholu, miłości i literatury.
Dodatkowym smaczkiem jest spory wybór zdjęć - niektórych próżno szukać w Internecie!

Sport 2
Na półkach