Dzieje okrętu

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Shipwreck
Okręt, statek, dzieje okrętu,
Kotkad

Dowiedz się w jaki sposób wspaniały żaglowiec spoczął jako wrak na dnie morza. Posługując się zakładkami na marginesie i oglądając kolejne strony możesz przemieszczać się w czasie - o minuty, dni, lata, a nawet wieki. To wspaniała przygoda! Popatrz na okręt wypływający ku Hiszpanii i zobacz, jak pochwycili go i zatopili piraci. Następnie przenieś się w czasie o kilka wieków i razem z grupą nurków odkryj wrak okrętu

źródło opisu: Dom wydawniczy Bellona, 2001

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=785

Kotkad | 2017-01-14
Przeczytana: 03 stycznia 2017

Opis zapowiadał ciekawą książkę dla dzieci. Niestety każda strona jest tu osobnym zdarzeniem okretu. Jedna strona ładowanie, jedna pływanie, jedna walka z piratami itd. Najgorsze jest to że książka napisana jest w stronie biernej. Jakbym dzieciom czytała sprawozdanie z obrad sejmu. Troche książkę ratują obrazki ale też średnio. Jedna strona bitwa piratów i tu super coś się dzieje a na drugiej statek sobie płynie na ogromnym morzu. Inna strona to załadunek i tu z kolei tak wiele na obrazku rzeczy, a jednocześnie tak nudnych rzeczy że dziecko nie bardzo ma na czym oko zawiesić

Na półkach