Sinister - Finsteres Begehren

Tłumaczenie: Anna Favart
Wydawnictwo: Black Umbrella Publisging
niemiecki
Ava

Jest zły. Jest mroczny. Jest brutalny. I nie mam go dość. Moje przyjaciółki chciały się dowiedzieć, kto potrafi uwieść nowego faceta w odosobnionym domu na końcu ulicy. Zrobiłam to tylko, żeby zachować pozory, ale jego mroczna siła przyciągania obezwładniła mnie. Dlatego myszkowałam w jego ogrodzie. To był błąd. Wielki błąd. Największy błąd, jaki kiedykolwiek popełniłam. Nie jest to typowa...

Jest zły. Jest mroczny. Jest brutalny. I nie mam go dość.

Nie jest to typowa historia miłosna. Książka zawiera opisy przemocy, wulgaryzmy i jawne sceny seksu z elementami BDSM. Dark Romance.

Er ist böse. Er ist düster. Er ist brutal. Und ich kann nicht genug von ihm bekommen. Meine Freundinnen wollten herausfinden, wer den neuen Typen im abgelegenen Haus am Ende der Straße verführen kann. Ich habe nur mitgemacht, um den Schein zu wahren, aber seine dunkle Anziehungskraft hat mich überwältigt. Deswegen habe ich in seinem Garten herumgeschnüffelt. Das war ein Fehler. Ein großer Fehler. Der beste Fehler, den ich jemals gemacht habe. Dark Romance. Düstere Themen. Eindeutige Szenen. Deutliche Sprache. In sich abgeschlossen.

źródło opisu: https://miakingsley.com/veroeffentlichungen/

źródło okładki: https://miakingsley.com/veroeffentlichungen/

Gabi | 2017-10-02
Przeczytana: 02 października 2017

Jest zły. Jest mroczny. Jest brutalny. I nie mam go dość.

Ava | 2017-01-14
Przeczytana: 26 listopada 2016

Nie przepadam za darkami, a już elementy sado-maso i cała idea BDSM to nie moja bajka. Gdy czytam taką książkę, to najczęściej mam ochotę zrobić bohaterowi to samo, co on robi bohaterce - zwłaszcza w kwestii poniżania.

Gdy przeczytałam opis i pierwsze dwa rozdziały, powiedziałam: nie, ta książka nie jest dla mnie.
Usilnie mnie namawiano, abym jednak przeczytała ten dark. No i po kilku miesiącach wreszcie to zrobiłam.

Książka jest bardzo erotyczna, mocno działa na wyobraźnię i faktycznie sceny są tutaj ostre. Ba, nawet wydaje mi się, że wyjątkowo ostre, wręcz krwawe. Tak, sceny erotyczne są krwawe. I teoretycznie to powinno mnie zniechęcić do tej lektury, a zadziałało przeciwnie - przyciągnęło.

Dlaczego? Bo w tych kilku romansach BDSM, które czytałam autorki przeinaczały jego specyfikę, nawet nie zbliżały się do prawdziwego sado-maso, lecz pisały sceny erotyczne dla grzecznych gospodyń domowych, gdzie ból jest dla każdego i jest to najsłodsza rzecz pod słońcem, a my wszyscy,...

broon | 2017-02-15

dziwna...