Po prostu miłość

Cykl: Szkoła Ms. Martin (tom 2) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Simply Love
uczucia

Ona – skromna nauczycielka, z którą życie nie obeszło się łaskawie.
On – bogaty hrabia, okrutnie doświadczony przez los.
Spotykają się na pustej plaży, gdzie szukają samotności i zapomnienia. Od pierwszej chwili gwałtowne uczucie pcha ich ku sobie. Lecz każde z nich nosi w sercu zbyt wiele bólu, by odważyć się pokochać raz jeszcze.

źródło opisu: [Amber, 2007]

Marioolka20 | 2015-05-27
Na półkach: Ulubione <3, Przeczytane

Bardzo pouczająca książka. Ogromnie spodobała mi się :) przeczytałam ja jednym tchem i polecam każdemu kto lubi romanse historyczne :)

Kachusek | 2014-09-12
Przeczytana: 09 września 2014

Kolejny dobry romans historyczny w wydaniu pani Balogh..można powiedzieć, że kolejna część choć każda jej książka może być czytana osobno. Jednak już po trzeciej widzę, że losy różnych bohaterów zazębiają się. Fajny pomysł, to jakby fabuła pisana z perspektywy różnych stron.

Nika16wow | 2014-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2014

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony fajnie się ją czytało, ale z drugiej strony brakuje mi w niej typowego romansu (którego mogłam się spodziewać po opisie tej książki). Chwilami zaskakująca, ale czasami też nudnawa. Mogę ją polecić, ale nie uważam żeby była to lektura obowiązkowa.

wiola | 2016-06-12

Moja ulubiona epoka więc już samo to daje smaczku przy czytaniu. Sama fabuła i treść doskonałe, pięknie przedstawiony obraz miłości pomimo albo ponad wszystko nawet ponad brzydotę i wygląd odbiegający od norm społecznie przyjętych.

Katarzyna | 2012-11-29
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka sprawiła,że nie mogę przestać czytać:)

patrysza | 2010-12-25
Przeczytana: 24 grudnia 2010

Książka bardzo mi się podobała. Na początku czytając, spodziewałam się nieco innego rozwoju akcji, ale oczywiście zakończenie było do przewidzenia. Mimo to, książka bardzo mnie wciągnęła, szczególnie wprowadzając czytelnika w odległy świat książąt.

Karolina | 2013-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2013

od biedy można przeczytać, takie babskie romansidło z "epoki", przewidywalne i ckliwe, ale jak ma się ochotę odpocząć i "odmóżczyć" babską lekturą- spełnia wymagania ;)

Maille | 2011-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2011

Uch... co za ckliwa książka! Muszę przyznać iż odetchnęłam z ulgą kiedy doszłam do ostatniej strony. Poziom miłostkowości mnie chyba chwilami przerastał. Romantyczność balansowała na pograniczu tajemnicy i sztuczności. Chyba jednak w książkach poszukuję czegoś więcej niż tylko pięknej historii o miłości i rodzinie. Nie mniej jednak wątek na tyle ciekawy, że dobrnęłam do końca a nawiązania do sztuki budziły moją czujność. Stąd ocena dobra i rekomendacja dla wszystkich miłośników romansów. Ja póki co czuję ich przesyt i raczej po kolejną powieść Pani Balogh nie sięgnę...

Evelyn | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Romansidło, trochę mnie męczyła pod koniec ale do przeczytania.jak dla mnie zbyt ckliwa aż do przesady

Muchomorek88 | 2016-12-06