Dojrzałe związki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dygresje
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788365419347
Sorus

Pasjonująca historia o zawiłych ścieżkach na wyboistej drodze miłości Monika po śmierci męża poświęca się pracy i wychowaniu syna, zapominając o życiu osobistym. Przyzwyczajona do wieczorów spędzanych w samotności, nie wierzy, że życie może ją jeszcze zaskoczyć. Los jednak lubi płatać figle, o czym przekonuje się, przypadkiem poznając mężczyznę i wpadając w sidła szaleńczej miłości. Anna...

Pasjonująca historia o zawiłych ścieżkach na wyboistej drodze miłości

Anna jest uznaną projektantką mody. Gdy niespodziewanie zostaje porzucona przez męża, wplątuje się w pikantny romans z mężczyzną poznanym na Facebooku. W międzyczasie nawiązuje kontakt z przyjacielem z lat młodości, co owocuje dojrzałym uczuciem. Ale co jeśli to tylko cisza przed burzą?

źródło opisu: http://dygresje.pl/ksiazka/dojrzalezwiazki/

źródło okładki: http://dygresje.pl/ksiazka/dojrzalezwiazki/

Bogumił | 2017-02-21
Przeczytana: 15 lutego 2017

,, Dojrzałe związki" przeczytałem tzw jednym tchem. Nie jestem fanem tego typu literatury ale tę powieść a właściwie dwa opowiadania czyta się bardzo dobrze sprawi to lekkie pióro autorki i wartka akcja.
Polecam do przeczytania bo są to opowieści z życia wzięte i każdemu z nas mogłyby się zdarzyć.

Joanna | 2017-02-24
Przeczytana: 17 lutego 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo dobrze tę książkę się czyta. Historie z " życia wzięte", które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Miłość i seks :tematy dość kontrowersyjne, jeżeli chodzi o ludzi w wieku średnim zostały tu podane w pięknej formie. Porywające, pełne żaru sceny erotyczne są opisane po mistrzowsku.
Książka opowiada o miłości ludzi w wieku dojrzałym, ludzi z bagażem przeżyć, którzy nim tę miłość znaleźli musieli wiele przejść, kosztowało ich to wiele rozczarowań, wyrzeczeń a czasami nawet bólu. Droga do prawdziwego uczucia nie zawsze jest usłana płatkami róż, często trzeba pozbierać po drodze wiele cierni by do niej dotrzeć i jeszcze raz przeżyć tę szaloną, cudowną miłość - " W zdrowiu i w chorobie. Aż do śmierci".....
Ta książka to nie poradnik, jak znaleźć miłość !!!!! Miłość sama przychodzi kiedy chce a czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Często szukamy jej daleko a okazuje się, że cały czas jest blisko nas..

ewita44 | 2017-01-13