Czarny zakon

Okładka książki Czarny zakon James Rollins
Okładka książki Czarny zakon
James Rollins Wydawnictwo: Albatros Cykl: Sigma (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Sigma (tom 3)
Black Order
Albatros
2017-02-08
2007-08-28
Lech Żołędziowski

Czytam tę pozycję poza kolejnością. Już jestem na 10 części, a to jest 3. Bardzo się cieszę, że do niej wróciłam i mogłam zobaczyć jak narodził się związek Lisy i Paintera.

Jednak jak zwykle mam ten sam zarzut - wiem, że bohaterowie przeżyją, więc nie czuć aż tak mocno napięcia. Teraz jeszcze bardziej, bo jestem poza kolejnością, ale to akurat moja wina.

Czyta się mega szybko. Krótkie rozdziały i ciągłe przeskakiwanie pomiędzy punktami widzenia nadaje tempa.

Tematyka była intrygująca, jednak wolę inne tematy i okresy historyczne.

Niestety niska ocena, bo pod koniec książka już mi się dłużyła, a zakończenie było serio głupie.

Czyta się mega...

Przyjemne polaczenie Bonda i Indiana Jonesa okraszone duża dawka historia, podróżami po całym świecie i spiskami

Dobrze połączona nauka sensacja i przygoda polecam.

Dobrze połączona nauka sensacja i przygoda polecam.

Świetne połączenie akcji i przygody.

Świetne połączenie akcji i przygody.

Książka, która zmieniła mi życiowo - naukowe plany. :)

Książka, która zmieniła mi życiowo - naukowe plany. :)

Nie zawiodłam się na Sigma Force. I choć nie przepadam za since fiction to jest z dobra seria na wakacje. Intryguje, uczy, bo staram się sprawdzić wiadomości (co jest prawdą, a co literacką fikcją) i co najważniejsze cały czas trzyma w napięciu.

Chyba jak do tej pory najlepsza ze wszystkich trzech pierwszych powieści z serii "Sigma Force".

Historia jest ciekawa i wciągająca, jednakże poruszona tematyka wydaje się być najtrudniejszą do zrozumienia spośród wymienionego tercetu. Dlatego też próg wejścia jest odrobinę wyższy i może niektórych odstraszyć. Nie oznacza to, że książka nadaje się tylko dla geeków. O nie. Nadal napisana jest lekkim językiem charakterystycznym dla tej serii.

Poza tym mamy kilku starych znajomych i sporo nowych twarzy. Nowe miejsca akcji, nowych antagonistów, nowe zagadki do rozwiązania oraz nowe sensacje i zwroty akcji.

Ciekawa książka. Troszeczkę się przeciągała. Ale lubię tego autora i następna pozycja na plus.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐↔️🔟

Po przeczytaniu zadałem sobie jedno pytanie 🤫 Dlaczego tak rzadko sięgam po książki mojego ulubionego autora ? 😄😒🙊

Wspaniała porywająca historia pełna akcji oraz zaskakujących zwrotów fabuły od której ciężko było się oderwać 🤫 Co skutkowało kilkoma zarwanymi nocami aby dowiedzieć się co dalej .Jak to wszystko się rozwinie z kolejnym rozdziałem zatracalem się coraz bardziej
Duży plus jak zawsze za barwność postaci ,wątki romantyczne i to co lubię najbardziej czyli różnorodność miejsc 🙃 od mroźnych Himalajów po gorąca Afrykę

Cóż czas na kolejny tom ,który już czeka🥰

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐↔️🔟

Jest to 3 tom z serii Sigma o organizacji pozarządowej DARPA. Ta część w porównaniu do wcześniejszych bardzej skupia się na dyrektorze Sigmy Force-Painterze oraz lekarce Lisie. Także dużą rolę odgrywają Gray oraz Monk. W serii zagadek prowadzącej do niewiarygodnego osiągnięcia w zakresie ewolucji, zostanie odkrytych wiele innych tajemnic które na zawsze miały być ukryte.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• James Rollins
  • Przygodowe
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Czarny zakon