Zdrowo, smacznie, naturalnie-prawidłowe żywienie psa

Wydawnictwo: Poligraf
poradniki
dakt

Książka adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, na czym polega prawidłowe naturalne żywienie psa bez żywności śmieciowej, psich fast foodów, bez niepotrzebnych dodatków chemicznych, zbędnych zbóż i odpadów z przetwórstwa żywności. Autorka jest hodowcą psów i w swojej domowej hodowli od wielu lat stosuje model żywienia typu BARF. W książce w przystępny sposób opisuje...

Autorka jest hodowcą psów i w swojej domowej hodowli od wielu lat stosuje model żywienia typu BARF. W książce w przystępny sposób opisuje zasady żywienia pokarmami nieprzetworzonymi zgodnie z określonymi dla psów normami, a poprzez analizę modelu wyjaśnia, jak dobierać odpowiednie produkty, by dieta psa była zdrowa i smaczna. Za pomocą wielu przykładów i wyliczeń można się dowiedzieć, w jaki sposób skomponować odpowiednio zbilansowaną dietę oraz jakie produkty, w jakich ilościach i proporcjach wybierać. To książka, która pokazuje i uczy, jak zdrowo naturalnie karmić psa.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie