Pszczoły poradnik początkującego hodowcy

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki
Siuks

Pszczoły to nie tylko nektar i miód. Z książki dowiemy się, jaki rodzaj pszczelarstwa będzie dla nas odpowiedni, skąd wziąć pierwszy rój lub pierwszą rodzinę pszczelą i kto nam przy tym pomoże. Zapoznamy się z przebiegiem roku pszczelarskiego oraz dowiemy się, jak rozpoznać dobre samopoczucie pszczół i jakie czynności miesiąc po miesiącu są konieczne, żeby rodzina pszczela prawidłowo się...

Pszczoły to nie tylko nektar i miód.
Z książki dowiemy się, jaki rodzaj pszczelarstwa będzie dla nas odpowiedni, skąd wziąć pierwszy rój lub pierwszą rodzinę pszczelą i kto nam przy tym pomoże. Zapoznamy się z przebiegiem roku pszczelarskiego oraz dowiemy się, jak rozpoznać dobre samopoczucie pszczół i jakie czynności miesiąc po miesiącu są konieczne, żeby rodzina pszczela prawidłowo się rozwijała i była zdrowa.
Przygoda ze pszczelarstwem zainspiruje nas i zmotywuje. A może nawet zachwyci!

źródło opisu: Delta W-Z

źródło okładki: Delta W-Z