W niewoli pożądania

Okładka książki W niewoli pożądania Johanna Lindsey
Okładka książki W niewoli pożądania
Johanna Lindsey Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rodzina Malory (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Malory (tom 8)
CAPTIVE OF MY DESIRES
Świat Książki
2008-03-31
2008-03-31
Krystyna Chmiel
piraci statek lindsey

Cudowny , wspaniały i namiętny romans jaki przeczytałem. Bardzo mi się podobał a książkę czytało mi się bardzo przyjemnie.
Polecam

Polecam

Książka dobra jako mała odskocznia od fantastyki. Nie przypadła mi jednak do gustu. Książkę mogę polecić osobom które lubią romanse i harlequiny.

Wystrzałowa książka! Niezwykle intrygująca :)

Wystrzałowa książka! Niezwykle intrygująca :)

Odłożyłam tę powieść po dosłownie kilku stronach. Jestem w szoku, że wydawnictwo w ogóle zdecydowało się na publikację, a którakolwiek księgarnia dodała ją do swej oferty. Najbardziej współczuję osobom, które, mając nadzieję na ciekawą lekturę, straciły na nią pieniądze. Jedyne, do czego się ta książka nadaje, to wrzucenie jej na opał do kominka lub wykorzystanie jako podpórki chybotliwego stołu. Kompletne DNO.

Historia jak z filmu o Piratach z Karaibów, jeśli lubicie takie klimaty to polecam

Szczerze, trochę za długa. Można by to nieco skrócić, żeby akcja się tak nie rozwlekała, bo nie jest to potrzebne, a wręcz psuje opowieść. Kilka ciekawych wydarzeń, nieźle opisanych, ciekawe dialogi, ale momentami lekko przesadzone. Mimo wszystko miło się czytało.

Nie myślałam, że romanse mogą być zabawne, a jednak są! Ta książka jest żywym przykładem. Polecam!;)

Młoda kobieta,która wie czego chce i zwyczajnie po to sięga!
Bezkresny ocean,wolność,nie z własnej woli zamienia na salony. Ale tylko chwila wystarczy,by drżąc z niepokoju o życie ojca,zrzucić kieckę,narzucić wygodny strój i starym,tradycyjnym sposobem porwać statek.

Przygoda i wyzwanie,to jej drugie imię!
Zadziorność i wytrwałość,to cechy,z którymi się nie rozstaje!
Doprowadzenie do szału kapitana statku,to jej cel!

Kobieta-pirat w walce o wolność dla ojca i własne szczęście.

Młoda kobieta,która wie czego chce i zwyczajnie po to sięga!

Przygoda i wyzwanie,to jej drugie imię!
Zadziorność i wytrwałość,to cechy,z którymi się nie...

Nic mnie w niej nie urzekło, niestety. A spodziewałam się czegoś lepszego, bo znam możliwości autorki. Czuję się rozczarowana!

Romans historyczny z nutką humoru, polecam.

Romans historyczny z nutką humoru, polecam.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romanse

Dodaj cytat z książki W niewoli pożądania