W niewoli pożądania

Tłumaczenie: Krystyna Chmiel
Cykl: Rodzina Malory (tom 8)
Wydawnictwo: Świat Książki
CAPTIVE OF MY DESIRES
piraci statek lindsey

Romans przygodowy z popularnego cyklu o rodzinie Mallorych. Pełna zdumiewających zwrotów akcji historia miłości i zemsty za pochopne odrzucenie uczuć, rozgrywająca się w eleganckich salonach XIX-wiecznego Londynu i na rozszalałym morzu wokół Karaibów. Osiemnastoletnia Gabrielle, odważna córka pirata, szuka męża. Drew Anderson, porywczy kapitan marynarki, woli się bawić zamiast żenić. Poznają się na wspaniałym balu, nie mając pojęcia, że o swe szczęście rozegrają prawdziwą, dalekomorską bitwę na pirackim statku...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Klaudia | 2014-06-08

Nie myślałam, że romanse mogą być zabawne, a jednak są! Ta książka jest żywym przykładem. Polecam!;)

myślnik | 2013-04-02
Przeczytana: 2010 rok

Młoda kobieta,która wie czego chce i zwyczajnie po to sięga!
Bezkresny ocean,wolność,nie z własnej woli zamienia na salony. Ale tylko chwila wystarczy,by drżąc z niepokoju o życie ojca,zrzucić kieckę,narzucić wygodny strój i starym,tradycyjnym sposobem porwać statek.

Przygoda i wyzwanie,to jej drugie imię!
Zadziorność i wytrwałość,to cechy,z którymi się nie rozstaje!
Doprowadzenie do szału kapitana statku,to jej cel!

Kobieta-pirat w walce o wolność dla ojca i własne szczęście.

Agnieszka | 2014-11-17
Przeczytana: 13 listopada 2014

Szczerze, trochę za długa. Można by to nieco skrócić, żeby akcja się tak nie rozwlekała, bo nie jest to potrzebne, a wręcz psuje opowieść. Kilka ciekawych wydarzeń, nieźle opisanych, ciekawe dialogi, ale momentami lekko przesadzone. Mimo wszystko miło się czytało.

integral87 | 2011-03-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 22 marca 2011

Bardzo mi się podobała , nie mogłam się oderwać nawet na chwile. Polecam wszystkim którzy lubią powieści w których akcja się szybko toczy i można spotkać udomowionego pirata!

Anksunamun | 2016-07-13
Przeczytana: luty 2014

Odłożyłam tę powieść po dosłownie kilku stronach. Jestem w szoku, że wydawnictwo w ogóle zdecydowało się na publikację, a którakolwiek księgarnia dodała ją do swej oferty. Najbardziej współczuję osobom, które, mając nadzieję na ciekawą lekturę, straciły na nią pieniądze. Jedyne, do czego się ta książka nadaje, to wrzucenie jej na opał do kominka lub wykorzystanie jako podpórki chybotliwego stołu. Kompletne DNO.

Karolina | 2012-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2012

Nic mnie w niej nie urzekło, niestety. A spodziewałam się czegoś lepszego, bo znam możliwości autorki. Czuję się rozczarowana!

Kasjopeja | 2011-10-10
Przeczytana: 10 października 2011
Sancia | 2015-01-05
Przeczytana: 2012 rok

Historia jak z filmu o Piratach z Karaibów, jeśli lubicie takie klimaty to polecam

Yetti | 2012-02-15

Romans historyczny z nutką humoru, polecam.

Sancia | 2016-10-11