Pustynne szlaki. Wyjście w nieznane. Medytacje

Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
religia

MoznaPrzeczytac | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Lubię książki, których siła tkwi w mądrej i podanej w przyswajalny sposób treści. Do tej kategorii z pełną odpowiedzialnością mogę zaliczyć "Pustynne szlaki...". Na wstępie od razu zaznaczę, że nie chodzi o zwykłą medytację, ale medytację chrześcijańską. To zasadnicza różnica, która z pewnością zawęża krąg odbiorców tej fascynującej lektury. Fascynującej dla chrześcijan, oczywiście, choć autor – Jan Paweł Konobrodzki OSB zaznacza, że mogą ją praktykować właściwie wszyscy, niezależnie od wyznania...

Pełna recenzja książki na stronie:

borek123 | 2017-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2017