Wiele hałasu o miłość

Cykl: Cztery Siostry (tom 1) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Much ado about you
romans

Tess, osierocona córka księcia Brydone, musi spełnić swój obowiązek – wyjść za mąż bogato i szybko. Wtedy wyswata młodsze siostry: piękną Annabel, romantyczną Imogen i rozważną Josie. Na razie cztery siostry są pod opieką znienawidzonego księcia Holbrook. Zdesperowana Tess decyduje się na ślub z mężczyzną, którego własna matka uznała za łotra. Lecz im lepiej go poznaje, tym bardziej jest nim zaintrygowana...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Sakarya | 2013-09-30
Przeczytana: 30 września 2013

Pierwsza z cyklu "Cztery siostry". Cztery siostry zostały osierocone przez ojca, który przez całe życie dbał tylko o konie. Gdy zdał sobie sprawę ze zbliżającej się śmierci, poprosił swego starego znajomego, księcia Holbrook, o opiekę nad córkami, gdyż majątek jego podlegał majoratowi. Książę okazuje się miłym, choć kompletnie nie przygotowanym do tej roli opiekunem. Do tego co dzień upija się do upadłego. Ale naprawdę stara się. Tess, jako najstarsza z sióstr, pragnie sama zatroszczyć się o przyszłość swoją i sióstr i postanawia jak najszybciej wyjść za mąż.
W sumie to pierwsza połowa książki toczy się na dwóch frontach: cztery siostry vs książę i jego dwóch przyjaciół. A wszyscy rozprawiają tylko o tym kto z kim powinien wziąć ślub. Ale druga połowa jest całkiem ciekawa.

Nika16wow | 2015-09-12
Przeczytana: 12 września 2015

Książka nie za nudna nie za ciekawa.. taka sobie. Myślę, że za dużo w niej pobocznych wątków i to chyba najbardziej mnie podczas czytania denerwowało. W porównaniu z pozostały książkami z tej serii ta wydaje mi się raczej słaba.

beti | 2016-12-19

świetna