Psychologia zmiany w życiu i biznesie

Wydawnictwo: Mtbiznes.pl
poradniki

Planujesz właśnie w tym roku spełnić swoje postanowienia noworoczne, cele czy marzenia? Już wiesz, że łatwa zmiana w trzech krokach to jak tabletka odchudzająca: daje złudzenie działania, a potem efekt jo-jo! A może mierzysz się ze zmianą w sytuacji biznesowej i chcesz dobrze zaplanować ten proces? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań – ta książka jest...

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań – ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Jeżeli szukasz książki o zmianie, która opiera się na wynikach badań dotyczących ludzkiego mózgu, nawyków i silnej woli to jest to zdecydowanie ta książka.

To nie jest poradnik łatwej metamorfozy, która kończy się wraz z pierwszymi trudnościami, ale oparte na naukowych badaniach podejście do wprowadzania i utrwalania zmian. Dla ludzi, którzy doświadczyli pozytywnej siły zmiany, stała się ona stylem życia.

Pobierz bezpłatny fragment kopiując w okno przeglądarki poniższy link:

źródło opisu: https://chimkowska.com/psychologia-zmiany-w-zyciu-i-biznesie/

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b2048-psychologia-zmiany-w-zyciu-biznesie.htm

Dorota | 2017-01-22
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Książka wywarła na mnie nietuzinkowe wrażenie. Wprowadziła mnie w strefę spokoju. Nie wiem czy jest siła, która Nas kształtuje czy tylko my sami mamy wpływ na nasze życie a może obie te rzeczy. Wiem natomiast, że po przeczytaniu tej książki wiele rzeczy staje się prostszych, wytłumaczonych. Dzięki temu z większym spokojem możemy przeprowadzać w sobie ważne dla Nas zmiany.
Dorota Janiszewska

Marshmallow | 2017-01-17

To, co jest najciekawsze, to konstrukcja książki i treść, która zdecydowanie bardziej skupia się na człowieku, działaniu jego umysłu niż na dawaniu porad. Dodatkowo autorka stworzyła postać Everymanki, na której przykładzie opowiada historie. Te krótkie opowieści uświadamiają czytelnikowi, jak ważna jest samoświadomość.

Majonia | 2017-06-20
Na półkach: Książki 2017
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Książka porusza problem zmiany w jej wielu aspektach. Polecam.

barpietrzyk | 2017-08-03
qazah | 2017-06-17