Akwarium

Wydawnictwo: Harlequin

Fabuła dotyczy trzech dziewcząt (Alli, Joy i Emmy) które wynajmują razem jedno mieszkanie. Wskutek niedopatrzenia jednej z nich dochodzi do pożaru - niestety zapominają o ubezpieczeniu które powinny wykupić zgodnie z wolą właściela mieszkania...

nellanna | 2014-01-24
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Udana obyczajówka, w sam raz na samotny wieczór, z lampką wina i do samodzielnych przemyśleń na tematy damsko męskie, bo bohaterki wikłają sie w rozmaite konfiguracje i nie sposób, przynajmniej jednej z nich nie polubić!

Joanna | 2010-09-19
Przeczytana: 19 września 2010

Tytuł kojarzy się z rybkami, jedna z bohaterek ma akwarium z jedną rybką, która przeżywa pożar.
Autor: jest to pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam.
Opis z tyłu książki jest bardzo fajnie napisany, zachęca do przeczytania o tym jak poradzą sobie główne bohaterki.

Treść: opowiada o trzech współlokatorkach, które przez przypadek powodują pożar w wynajmowanym mieszkaniu. Po tym wydarzeniu starają się zarobić na remont kuchni, ponieważ tylko ta się spaliła. Organizują w tym celu cykliczne imprezy w klubie dla studentów i nie tylko, a także kursy uwodzenia. Udaje im się odbudować mieszkanie. Mają tez inne problemy jak to w tego typu książkach bywa – miłość, przyjaźń, szukanie pasji itp. Książka warta uwagi, zabawna mimo początkowych problemów z pożarem.
Polecam każdemu na jesienny wieczór i nie tylko.

Belatuna | 2014-01-25

Bardzo lekka i sympatyczna w odbiorze książka. Szczególnie dla kogoś, kto choć przez krótki okres czasu miał okazję wynajmować mieszkanie z zupełnie obcymi sobie osobami. Zapewne perypetie między współlokatorkami mają niejedno odniesienie w rzeczywistości ;)

Alicja | 2014-02-15

Polecam wszystkim, którzy lubią się pośmiać z własnego życia i przypadków, ktróe zdarzają się na co dzień.

__Ania__ | 2011-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2011

Bardzo, bardzo mi się podobała :)

Anna Wernicka | 2010-06-29
Przeczytana: 2010 rok

spoko

Kinga | 2012-01-09
Przeczytana: 06 lutego 2012

Dobra, ciekawa i pozytywnie nastawia do życia.

haniavit | 2016-10-09
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane